Vytauto Didžiojo g. 53a,

Jurbarkas

LT-74135

Tel. (8 447) 71 830

Faks. (8 447) 71 830

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

atsisiųsti 1 

*****

Kviečiame

Narių vertinimas:  / 0

pirmokams2016

Mokyklinių uniformų matavimai 2016-2017 m.m.

Narių vertinimas:  / 1

 collage3    

 

  

 

 

     Mokyklinių uniformų matavimai vyks 206 kabinete birželio 9 d. (ketvirtadienį) nuo 12 iki 16 valandos:

    ♦ nuo 12 iki 13 val. skiriamas laikas būsimiems pirmokams,
    ♦ nuo 13 iki 16 val. – vyresniųjų klasių moksleiviams.

Mokyklos administracija

Sporto šventė

Narių vertinimas:  / 4

     Sporto svente 2016 Gegužė 26 d.  mūsų mokykloje vyko sporto šventė, kurioje dalyvavo 5-8 klasių moksleiviai. Šventė prasidėjo mankšta. Po to vyko kamuolio žongliravimo ir rankų lenkimo varžybos. Kamuolio žongliravimo varžybų nugalėtoja tapo Kamilė Blauzdytė (6b), ji kamuolį išmušinėjo net  73 kartus ir aplenkė visus dalyvavusius berniukus!  Rankų lenkimo varžybose iš šešiolikos dalyvavusių mokinių stipriausios rankos savininkas ir varžybų nugalėtojas  Gytis Visockis (8b). „Bangos“ (šuoliukai per šokdynę) nugalėtojais tapo 5b klasės komanda: Akvilė Tamošaitytė, Tėja Sakalauskaitė, Eva Buitkutė, Pijus Kelmickas, Eimantas Pavalkis, Aistis Karčiauskas. Vienintelė 5b turėjo iš klasės net 2 komandas! Šuolio į tolį rungtyje stipriausia komanda buvo „Kieti 300“ – Tadas Čiauška (6b), Sima Kliorikaitytė (6b), Lukas Didžbalis (7a), Nojus Lužaitis (6c), Austėja Puraitė (6b), Kamilė Blauzdytė (6b). Pasikeitus vienam komandos „Kieti 300“ nariui, nenugalimi tapo ir kimštinio kamuolio  metimo rungtyje. Karolis Kavaliauskas (6c), Sima Kliorikaitytė (6b), Lukas Didžbalis (7a), Nojus Lužaitis (6c), Austėja Puraitė (6b) ir Kamilė Blauzdytė (6b) nusviedė kimštinį 2 kg svorio kamuolį net 60 metrų! Virvės traukimo rungtyje nugalėtojais tapo komanda iš 8c klasės  „Petras ir draugai“: Evelina Užkuraitytė, Linas Šimkus, Rasvidas Jokūbaitis, Gytis Visockis, Gerda Aleksaitė, Danielė Levickytė, Mangirdas Vyturys. Sveikiname visus nugalėtojus, džiaugiamės, kad nepabūgote vėsaus oro ir dalyvavote sporto šventėje!

Kūno kultūros mokytoja Aušra Rukšnienė

Skaityti daugiau...

Kultūrinė pažintinė ekskursija į Veliuoną

Narių vertinimas:  / 11

veliuona  Gegužės 25 dieną 7-tų klasių moksleiviai vyko į Veliuoną. Lankėsi Veliuonos krašto muziejuje, susipažino su ekspozicijomis. Susidomėję apžiūrėjo vargingo valstiečio – kumečio kambarį, atspindintį XXa. pr. buitį, čia eksponuojamus namų apyvokos reikmenis, žemės ūkio padargus, statybos bei žvejybos įrankius, audimo, verpimo, siūlų apdorojimo priemones. Muziejininkė vedžiojo po aplink pastatą išlikusį medžių parką. Šiandien čia auga retai Lietuvoje aptinkami gelsvažiedžiai tulpmedžiai, maumedžiai, raudonlapis ąžuolas, juodosios, Veimuto ir vakarinės tujos bei daug kitų retų medžių ir krūmų. 
      Kopėme į Gedimino kapo, kuris pagal tradiciją laikomas prie Veliuonos žuvusio didžiojo Lietuvos kunigaikščio Gedimino žūties vieta,  ir Pilies kalną, atskirtą nuo Gedimino kapo 17 metrų gylio grioviu, jo status 30 metrų  aukščio šlaitas leidžiasi į Nemuno slėnį.

Skaityti daugiau...

Pertrauka kitaip

Narių vertinimas:  / 1

       pertraukaGegužės 16-20 dienomis mokykloje vėl  vyko  jau tradiciniais tapę „Sveikatos savaitės“ renginiai. Šių metų  tema – „Pertrauka kitaip“. Dalyvauti buvo pakviesta visa mokyklos bendruomenė. Kiekviena klasė gavo laiškus, kurie kvietė šią savaitę mažiau naudotis telefonais, daugiau bendrauti vieniems su kitais, sugalvoti įdomių užsiėmimų kitų klasių mokiniams ir juos pakviesti į savo veiklas.
       Jau pirmadienį netilpo vaikai mažajame mokyklos kiemelyje, nes visi norėjo paglostyti ką tik išsiritusius žąsiukus, ančiukus, viščiukus, pamatyti gyvas vištas, pagauti šokinėjantį triušį. 7b klasės vadovė Violeta Greičiūnienė ne tik leido mokiniams delnuose palaikyti spurdančius viščiukus, bet ir pasakojo apie viščiukų terapiją.
       Antradienį 6c klasės mokiniai su klasės vadove Rita Lazdauskiene vykdė net kelias veiklas. Vyresniesiems mokiniams buvo paruošta galvosūkių, įdomiųjų užduotėlių, o pradinių klasių mokinių koridoriuose šeštokai skambant muzikai mokė šokių, žaidimų.

Skaityti daugiau...

Elektroninis paštas

E-paštas:

Slaptažodis: