Vytauto Didžiojo g. 53a,

Jurbarkas

LT-74135

Tel. 8-447-71830

Fax. 8-447-71830

El. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

 

Skiltyje TVARKARAŠČIAI skelbiamas 2014-2015 m.m. pirmojo pusmečio pamokų tvarkaraščiai

Atvirų durų dienos – laukiami penktokų tėveliai

Narių vertinimas:  / 1

      

Kviečiame penktokų tėvelius į Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos organizuojamas atvirų durų dienas: 5a klasėje pirmadienį (rugsėjo 22 dieną), 5c – antradienį (rugsėjo 23 dieną), 5b – trečiadienį (rugsėjo 24 dieną). Jūs galėsite stebėti pamokas, individualiai susipažinti, pabendrauti su dalykų mokytojais.

Nuo 12 val. iki 15 val. dalykų mokytojai, pagalbos mokiniui specialistai, administracija lauks Jūsų, kad individualiai atsakytų į Jums rūpimus klausimus, klasių vadovų kabinetuose.

Sėkmingas startas su Kemiu

Narių vertinimas:  / 3

1Rugsėjo 14 dieną Aistė Dirdaitė, 5b klasės mokinė, kartu su Smalininkų žirgyno komanda dalyvavo konkūrų varžybose, kurios vyko Šiūpariuose (Klaipėdos rajonas). Aistė startavo su žirgu Kemiu. Tai labai patyręs žirgas, jam jau apie 15 metų, dažnai startuoja varžybose. Ir raitelę, ir žirgą Šiūpariuose lydėjo sėkmė – užimta pirmoji vieta. Aistei įteiktas diplomas, medalis ir taurė. Smalininkų žirgyną ji lanko antrus metus. Klasės draugė Liepa pasiūlė pajodinėti ir Aistei labai patiko. Ji dėkinga draugei už atrastą pomėgį. Šis sportas jai labai patinka. 

Meda Zaksaitė, 5b klasės mokinė

 

Skaityti daugiau...

OLWEUS PATYČIŲ PREVENCIJOS PROGRAMA

Narių vertinimas:  / 2

olweus3

Šiais mokslo metais tęsiame OLWEUS patyčių prevencijos programos įgyvendinimą mūsų mokykloje. Programos tikslas - sukurti saugią aplinką bei išmokyti mokyklos bendruomenę atpažinti, pastebėti patyčias ir tinkamai į jas reaguoti. Primename keturias taisyklės, nukreiptas prieš patyčias:
1. Mes nesityčiosime iš kitų.
2. Mes stengsimės padėti tiems mokiniams, iš kurių tyčiojasi kiti.
3. Mes stengsimės bendrauti su tais, kuriuos atstumia kiti.
4. Jei sužinosime, kad iš ko nors tyčiojamasi, mes apie tai pranešime suaugusiems mokykloje ir/arba namuose.

Sveikinimas

Narių vertinimas:  / 3

 

 Mokslo metų pradžios šventės akimirkos

Skaityti daugiau...

Mokslo metų baigimo šventė

Narių vertinimas:  / 10

dsc03109Penktadienį, birželio 6 d., mūsų mokykloje buvo organizuojama nepamokinės veiklos diena 6-10 kl. mokiniams – Mokslo metų baigimo šventė 2014 m. Šventę nuotaikingai vedė aštuntokai Rūta ir Eligijus. Mokyklos direktorius Viljamas Bakšys apibendrino praėjusius mokslo metus, visiems palinkėjo gerų atostogų, padėkos raštais apdovanojo mokinius už dalyvavimą olimpiadose, konkursuose, kultūrinę ir organizacinę veiklą.

Po iškilmingų apdovanojimų apie praėjusių mokslo metų darbo rezultatus Eligijus žaismingai pasiteiravo keleto mokytojų bei direktoriaus: mokytoją Nijolę Laurinaitienę pakalbino ir pakvietė kūrybiškai pašokti, mokytojui Augustinui Žemaitaičiui teko sukurti darbo simfoniją su neįprastais muzikos instrumentais – mediniais šaukštais ir plaktukais, sėkmingai futbolo kamuolio neatmušęs mokyklos direktorius laimėjo tądien nupieštą kelialapį į Pasaulio futbolo čempionatą Brazilijoje, na o mokytojas Saulius Ambrazaitis savo meilę mokiniams prisipažino sentimentaliu Antano. A. Jonyno eilėraščiu „Aš mylėjau tave tau nežinant“.

Skaityti daugiau...

Elektroninis paštas

E-paštas:

Slaptažodis: