Vytauto Didžiojo g. 53a,

Jurbarkas

LT-74135

Tel. (8 447) 71 830

Faks. (8 447) 71 830

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

 

Gegužės 26 dieną – sporto šventė

Mokyklinės uniformos

Narių vertinimas:  / 1

    Baigėsi apklausa dėl mokyklinių uniformų. Dėkojame aktyviai dalyvavusiems moksleiviams ir jų tėvams. Mums tikrai labai svarbi jūsų nuomonė. Didžioji dauguma pasisakė, kad Vytauto Didžiojo pagrindinėje mokykloje uniformos būtų įvestos  ir rinkosi modelius, kuriuos dar kartą pateikiame.  Kad nebūtų toks staigus ir „finansiškai sunkus“ pasikeitimas,  siūloma nuo 2015 metų rugsėjo 1–osios įvesti tik šias uniformų privalomas dalis: I-IV klasių mergaitėms – sarafanas, berniukams – švarkelis, vyresniųjų klasių visiems moksleiviams – švarkelis.  4, 8 ir 10 klasių mokiniams uniformos yra rekomenduojamos, bet neprivalomos.   Vėliau įsivesime ir kitas atrinktų uniformų detales. Prašytume jūsų pritarimo – anketą, paskelbtą www.tamo.lt, užpildykite iki gegužės 27 dienos.

    Dėkojame už tikrai rezultatyvų bendradarbiavimą.

Išvyka į Bitėnus

Narių vertinimas:  / 2

     bitenai Saulėtą gegužės 19-osios rytą, mes 7-tų klasių mokiniai, išvykome į Bitėnus. Mus lydėjo lietuvių kalbos mokytojos Algimanta Norkaitienė, Loreta Songailienė, Silva Višinskienė ir socialinė pedagogė Nijolė Paulikienė.

      Pirmoji mūsų stotelė buvo prie Smalininkų tiltelio, kuris skiria Didžiąją ir Mažąją Lietuvą. Socialinė pedagogė N. Paulikienė mums pažėrė gausybę įdomių faktų apie šią vietą. Pasiklausę pasakojimo sėdome į autobusą ir patraukėme Bitėnų link. Atvažiavę ėjome pasivaikščioti po nedidelį sodelį. Čia fotografavomės. Mūsų dėmesį patraukė iš pasagų sudėtas gaublys ir sėdintis žmogus. Pasigrožėję meno dirbiniais aplankėme čia pat, sode, stovintį pastatą - Martyno Jankaus muziejų. Mus pasitiko gidė, kuri ir papasakojo apie Martyną Jankų, jo patriotizmą Lietuvai ir šiame pastate kadaise įsikūrusią knygų spaustuvę. Moteris mus supažindino su literomis, senomis knygomis ir netgi pademonstravo, kaip veikia senovinė spausdinimo mašina. Sužinojome, kad Bitėnuose gyvenę žmonės buvo labai raštingi. Šio krašto žmones nuo pat gimimo lydėjo šventa knyga. Gidė mums papasakojo ir apie nepriklausomos Mažosios Lietuvos aktą, kurį taip pat buvo pasirašęs Martynas Jankus, sužinojome ir apie amžinąją Rambyno knygą, kurią M. Jankus gavo nepriklausomos Lietuvos 10-mečio proga. Padėkoję už naujas žinias atsisveikinome ir vėl sėdome į autobusą. Trumpam stabtelėjome šalia Nemuno esančioje poilsiavietėje ir užkandome. Pasistiprinę grįžome į kelią. Atvažiavome į senas kapinaites. Apžiūrėjome senus paminklus ir kitus įdomius objektus. Pasisėmę ramumos ir rimties keliavome toliau.

Skaityti daugiau...

Rajoninė VII–VIII klasių lietuvių kalbos olimpiada

Narių vertinimas:  / 1

    lko     Rajoninėje VII–VIII klasių  lietuvių kalbos olimpiadoje labai gerai sekėsi  mūsų mokyklai atstovavusioms septintokėms Gintarei Gabrielei Gabšytei (mokytoja L. Songailienė) – I vieta, Kamilei Ambrutaitytei (mokytoja A. Norkaitienė) – paskatinamoji vieta ir aštuntokėms Jonei Adomavičiūtei (mokytoja V. Greičiūnienė) – II vieta bei Medai Šventoraitytei (mokytoja B. Adomavičienė) – paskatinamoji vieta.

Lietuvos moksleivių plakato ir atviruko konkursas

Narių vertinimas:  / 7

   jurate padekaJ Lietuvos nacionalinio muziejaus padalinys Vinco Kudirkos muziejus jau šeštus metus surengė nacionalinį atviruko ir plakato konkursą, kviesdamas moksleivius pažinti savo šalies istoriją ir kultūrą, ugdyti meilės ir pagarbos tėvynei siekius. Konkursui buvo pristatyti 666 darbai iš 86 šalies mokyklų. Iš Lietuvos miestų ir miestelių gautus jaunųjų menininkų darbus įvertinusi Lietuvos nacionalinio muziejaus komisija paskelbė konkurso laureatus ir išleido proginį plakatą ir atvirukus.

     Lietuvos moksleivių plakato ir atviruko konkurso padėkos raštu už kūrybiškumą ir naujų idėjų siekimą apdovanota mūsų mokyklos 9 klasės mokinė Jūratė Logminaitė (mokytoja Nijolė Kapačinskienė).

Mokyklinių uniformų pristatymas

Narių vertinimas:  / 51

     Mokiniams ir jų tėvams 3 mokyklinių uniformų siuvimo įmonės – Lidata, Savitas stilius, Tometa – pristatė pavyzdžius. Modelius demonstravo mūsų mokyklos moksleiviai. Iki gegužės 20 dienos, atsakydami į anketos klausimus, pateiktus www.tamo.lt  (apklausos), prašytume nurodyti jums tinkančios (patinkančios, norimos) uniformos pavyzdžio numerį (tarkim, 3 pavyzdys). Pavyzdžiuose nurodyta klasių grupė, kaina, audinio sudėtis. 

      Dėkojame už bendradarbiavimą! 

Skaityti daugiau...

Elektroninis paštas

E-paštas:

Slaptažodis: