Vytauto Didžiojo g. 53a,

Jurbarkas

LT-74135

Tel. (8 447) 71 830

Faks. (8 447) 71 830

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

mokykla viršuje ruduo 

*****

Praktiniai saugos mokymai pradinukams

Narių vertinimas:  / 1

Prie teksto      Spalio 19 dieną pradinių klasių mokiniams vyko praktiniai saugos mokymai. Daug gerų emocijų ir vertingų žinių suteikė valstybės sienos apsaugos Pagėgių rinktinės kinologų su šunimis darbo pristatymas. Vaikai turėjo galimybę suprasti, kad juos saugo, tad ir patiems save reikia saugoti. 

      Praktiškai pasimokyti saugaus elgesio gatvėse vaikai galėjo keliaudami po miestą. Pirmokai ėjo daugiau sužinoti apie policijos darbą, lankėsi Jurbarko rajono policijos komisariate. Ketvirtokai daugiau praktikavosi tinkamai pereiti gatvę, reguliuojamą šviesoforo ir jei šviesoforo nėra. Kitų klasių mokiniai nagrinėjo saugaus eismo, priešgaisrinės saugos atvejus klasėse, sprendė kryžiažodžius ir  atlikdami žaismingas užduotis  pagilino įgūdžius, kaip saugoti savo ir kitų gyvybę  bei sveikatą.

Skaityti daugiau...

„Stuburiukai“

Narių vertinimas:  / 6

 Stub   Šiais mokslo metais mūsų mokykloje vykdomas projektas „Stuburiukai”. Dalyvauja 1-10 klasių mokiniai, tėvai (globėjai, rūpintojai), mokytojai, socialinė pedagogė, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė. Projekto partneriai – Jurbarko savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. Šio projekto tikslas – mažinti mokinių laikysenos sutrikimus ir skoliozės riziką, vykdant aktyvią šviečiamąją veiklą bei organizuojant mokomuosius prevencinius fizinių pratimų užsiėmimus. Aktyviosios pertraukos – viena iš fizinio aktyvumo formų. Jas veda Laimutė Stanienė ir Aušra Rukšnienė.

Skaityti daugiau...

Žygeivis Saulius Bagdonas mūsų mokykloje

Narių vertinimas:  / 3

Zyg   Aplink Lietuvą širdies formos maršrutu pėsčiomis keliaujantis ir lėšas onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams renkantis tauragiškis Saulius Bagdonas lankėsi ir mūsų mokykloje. Jis papasakojo, kad planuoja nueiti daugiau nei tūkstantį kilometrų ir siekia surinkti lėšų daugiafunkcinėms lovytėms Kauno onkologinėse klinikose besigydantiems vaikams. Saulius Bagdonas į žygį leidosi, kai jo namus aplankė nekviesta viešnia – vėžys. Žygeivis keliauja niekieno neremiamas. Kartu su paramos ir labdaros fondu „Mamų unija“ jau surinko apie 15 tūkst. eurų, kurie bus skirti Kauno klinikoms.
   Rugsėjo 10 d. Vilniuje žygį pradėjęs S. Bagdonas jau nuėjo daugiau, nei 900 kilometrų. Jam dar liko apeiti visą pietinę Lietuvą ir grįžti į sostinę.

Skaityti daugiau...

Mokytojų dienos šventė ir „profesijos matavimai“

Narių vertinimas:  / 3

prie teksto     Darganotą rytą nuskaidrino šventiškai papuoštas mokytojų kambarys (puošė kūrybinių dirbtuvių  „Aš pats“ mokiniai) ir dešimtokų sutikimas. Kiekvienam mokytojui buvo įteiktas lėktuvėlis – laisvumo, lengvumo, aiškaus tikslo simbolis. Ir mokytojus, ir mokinius sudomino skaitykloje pristatoma paroda „Mano pirmoji klasė“. Mokytojų kambaryje šventės proga sveikino mokyklos tarybos nariai, dainavo Alanas ir mergaičių ansamblis „Pokštas“. Mokyklos jaunieji žurnalistai paskelbė „Geriausio mokytojo“ rinkimų rezultatus. Nominacija įteikta informacinių technologijų mokytojai Virginijai Ambriulaitytei.|

Skaityti daugiau...

Sveikiname mokytojus

Narių vertinimas:  / 3

gelejuda

Tai nuo tavęs čia taip šviesu, gelejudagelejuda
Nuo žodžio šitaip pasakyto. 
Nuo pagalvojimo balsu: 
turbūt ne dėl savęs esu - 
Esu turbūt dėl ko nors kito. (Just. Marcinkevičius)

 

gelejuda

        gelejuda                                         gelejuda

      
 

Elektroninis paštas

E-paštas:

Slaptažodis: