Vytauto Didžiojo g. 53a,

Jurbarkas

LT-74135

Tel. (8 447) 71 830

Faks. (8 447) 71 830

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

atsisiųsti 1 

*****

Jurbarko jaunuomenės sueiga

Narių vertinimas:  / 4

vytauto8     Rugsėjo 8-oji – Vytauto Didžiojo karūnavimo diena, padėkos už Lietuvos Nepriklausomybės ir laisvės apgynimą diena, Švč. M. Marijos gimimo diena, tarptautinė raštingumo diena.
     Tradiciškai šią dieną Jurbarko kultūros centras ir Vytauto Didžiojo pagrindinė mokykla organizuoja jaunuomenės sueigą prie Vytauto Didžiojo paminklo. Šiandien sueigoje dalyvavo visų Jurbarko miesto mokyklų moksleiviai ir vaikų darželio-mokyklos  „Ąžuoliukas“ priešmokyklinė grupė.

Skaityti daugiau...

Kviečiame

Narių vertinimas:  / 0

kvietimas

Skautų stovykla „Miško istorija“

Narių vertinimas:  / 2

IMG 7761     Liepos 25–31 d. mūsų mokyklos skautai dalyvavo stovykloje, kuri vyko Šilalės rajone Lokystos upelio pakrantėje. Susirinko apie 150 dalyvių iš Šilalės, Laukuvos, Obelyno, Tauragės, Jurbarko, Smalininkų, Lukšių, Viešvilės, Raudonės, Salantų, Panevėžio, Kauno, Vilniaus.
     Stovyklos tema – knygos, nes šie metai yra bibliotekų metai. Stovykloje veikė ir skautiška biblioteka. Skautai ir vyresni skirstėsi į skiltis pagal knygų pavadinimus, kurie buvo šiek tiek pakeisti: „Pepės ilgakojinės“, „Alisos stebuklų šalyje“, „Ozo šalies burtininkai“, „Trys muškietininkai“, „Lobių sala“. Jaunesnieji skautai gyveno „gaujomis“, nes jie yra vilkiukai. Juos prižiūrėjo suaugę vadovai. Jų padedami gamino maistą, ruošėsi pasirodymams.
     Mūsų draugovėje viena skautė gavo skautų, o dvi patyrusių skautų kaklaraiščius.

Skaityti daugiau...

Mokslo ir žinių diena

Narių vertinimas:  / 2

rgsj       Mokytojai, Mokiniai, Tėveliai,

 sveikinu Mokslo ir žinių dienos proga. Nors Rugsėjo 1-oji kiekvienais metais kartojasi, tačiau kiekvieną kartą ji vis kitokia. Tai nauja kelionė į pažinimo šalį, į ją mes žengiame vedami žinių troškimo, noro sužinoti, išbandyti, patirti. Kiekvienas Rugsėjis – tai nauji iššūkiai sau ir bendruomenei, nes  savo užsibrėžtiems tikslams įveikti reikia  iniciatyvos, tobulėjimo, kūrybiškumo. Kiekviena Rugsėjo 1-oji – prasminga įžanga į visos mokyklos bendruomenės darbą, kurio sėkmė priklauso nuo tarpusavio supratimo, tolerancijos, pastangų ir darnaus sutarimo. Mokiniams linkiu naudingų žinių ir  gerų rezultatų, tėveliams – sėkmingo auklėjimo, mokytojams – kantrybės ir išradingumo. Žmonės kartu gali padaryti tai, ko nepajėgtų pavieniui. Protų ir rankų vienybė, jėgų sutelkimas – beveik visagaliai. Sėkmingų naujųjų mokslo metų!

                                                                Mokyklos direktorius Viljamas Bakšys

Skaityti daugiau...

Rugsėjo 1-oji

Narių vertinimas:  / 2

rugsejo1a

 

         Mokslo metų pradžios šventė  vyks ketvirtadienį (rugsėjo 1 dieną) 10 valandą aikštėje prie mokyklos.

 

Elektroninis paštas

E-paštas:

Slaptažodis: