Vytauto Didžiojo g. 53a,

Jurbarkas

LT-74135

Tel. (8 447) 71 830

Faks. (8 447) 71 830

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

mokykla2018spalisss

*** *** ***
2019 spalio 22, antradienis 00:10:02

Pamokų laikas

  1 kl. 2–10 kl.
1. 8:00–8:35 8:00–8:45
2. 8:55–9:30 8:55–9:40
3.   9:50–10:25   9:50–10:35
4. 10:55–11:30 10:55–11:40
5. 12:00–12:35 12:00–12:45
6. 12:55–13:40
7. 13:50–14:35
8. 14:45–15:30
9. 15:40–16:25

Elektroninis paštas

E-paštas:

Slaptažodis:


Dabar svetainėje 50 svečiai (-ių) ir narių nėra

 Nacionalinis egzaminu centras

„Ö kaip vokiškai?“

Narių vertinimas:  / 2

 kaip vokiškai   

     Jau ketvirtus metus Lietuvoje rengiama Vokiečių kalbos savaitė. Šiemet projektas vyko spalio 14–20 dienomis. Jį inicijavo Vokietijos ambasada Lietuvoje, Gėtės institutas, Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai.
    Kiekvieną pamoką pradėdavome grupės SKAMP sukurtu repu-himnu „Ja, ich kann“. Informacinis stendas pasakojo apie Vokietijos garsius mokslininkus, išradėjus, menininkus, vokiečių kalbos įdomybes ir savitumus. Spalio 15 dieną aštuntokai aplankė Jurbarko viešojoje bibliotekoje parodą „Kai Klaipėda Memeliu vadinosi“. Viktorinos metu pasitikrino savo kalbos žinias, sužinojo dar negirdėtų faktų apie šalį, buvo apdovanoti Gėtės instituto dovanėlėmis.
    Projektas „Ö kaip vokiškai?“ turi didelę pažintinę reikšmę, suteikia plačias galimybes pasireikšti iniciatyvai, fantazijai ir skatina bendrauti. Mokykimės užsienio kalbų, kad galėtume save, savo šalį pristatyti ir apie kitus sužinoti!

„Valgyk sveikai, gyvenk ilgai“

Narių vertinimas:  / 1

projektas valgyk    

     Spalio 16 dieną 8a klasės mokiniai klausė paskaitos „Valgyk sveikai, gyvenk ilgai“. Paskaita yra progimnazijos respublikinio projekto „Valgyk protingai“ dalis. Mokytojams talkino Jurbarko visuomenės sveikatos biuro sveikatos stebėsenos specialistė Gitana Šulcienė ir mokyklos sveikatos priežiūros specialistė Vilija Veverskienė. Mokiniai susipažino su sveikos mitybos principais ir dalyvavo protmūšyje. Už teisingas ir greičiausiai atliktas užduotis buvo apdovanoti prizais.

Edukacinė išvyka į Anykščius

Narių vertinimas:  / 1

anyksčiuose6b

 

     Spalio 9 dieną 6b klasės mokiniai vyko į Anykščius. Arklio muziejuje Niūronyse apžiūrėjo ekspoziciją ir aplankė amatų kiemus: buvo pas kalvį, keramikę ir audėją. Taip pat dalyvavo edukacinėje programoje „Duonelė kasdieninė“, kur mokiniams papasakojo apie senosios Lietuvos šeimos gyvenimą, maistą, parodė, kaip buvo kepama ruginė duona. Patiems vaikams leido suformuoti duonos kepalėlius, kuriuos iškepė ir leido parsivežti namo. Toje pat troboje valgėme pietus: mus vaišino „po pečiumi“ keptomis bulvėmis su sviestu, lašiniais, dešra, vyniotiniu, naminiu sūriu, medumi, rugine duona ir ragaišiu. Po vaišių vaikai dar išbandė įvairias sūpynes. Paskui važiavome prie Puntuko, perėjome Medžių lajų taku ir įlipome į apžvalgos bokštą. Galiausiai papramogauti nuvykome į Labirintų parką.

 

Programa jaunimui „Padauža, bet Dievo vaikas“

Narių vertinimas:  / 0

MisijaKaune1

     Spalio 11 d. 6–8 kl. mokiniai dalyvavo Arkivyskupijos Misijų mėnesio programoje jaunimui „Padauža, bet Dievo vaikas“ Kaune. Išklausę liudijimų apie misijas, buvo kviečiami užrašyti savo maldos intenciją – už save ar už pasaulį. Jos visos buvo suklijuotos ant pasaulio žemėlapio kaip simbolis, kad malda gali pasiekti ten, kur fiziškai nepasiekiame patys. Malda galime apkabinti visą pasaulį. Vaikai galėjo rinktis teminius užsiėmimus: vieni buvo kviečiami į ekskursiją po seminariją, kiti dalyvavo susitikime „Nuo Japonijos iki kunigystės pašaukimo“. Dar kiti – orientacinėse varžybose, kūrybinėse dirbtuvėse, protmūšyje. Likę dalyvavo žymių būgnininkų ir misionierių – Terlo Bryanto ir Tomo Hopperio – mokyme. Programos dalyviai taip pat buvo skatinami būti kasdienybės misionieriais.

Tikybos mokytoja

Tyrėjų naktis

Narių vertinimas:  / 1

3

 

     Antrą kartą vykusiame tradiciniame renginyje „Tyrėjų naktis“ dalyvavo būrelių „Pats gaminu“ ir „X teritorija“ nariai. Šiais metais pasirinkome dvi programas Kauno kolegijoje: „Copywriter’is – ar galiu juo būti?“ ir „Amerikietiška pica vs HIIT“ (didelio intensyvumo intervalinės treniruotės). Po užsiėmimų patyrinėjome XX amžiaus katakombas „Muziejuje neregiams“, įsikūrusiame Kauno Įgulos bažnyčios rūsyje. Nekasdieniškas jausmas patirti tai, ką jaučia nematantis žmogus, nes teko keliauti aklinoje tamsoje be jokios pagalbos, tik įsiminus muziejaus planą.
     Įsitikinome, kad mūsų tyrėjai ir smalsūs, ir drąsūs!

Būrelių vadovės Jolanta Kundrotienė, Rita Lazdauskienė ir Asta Muleikienė