Vytauto Didžiojo g. 53a,

Jurbarkas

LT-74135

Tel. (8 447) 71 830

Faks. (8 447) 71 830

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

mokykla viršuje ruduo 

*****
2017 sausio 17, antradienis 16:59:36

Pamokų laikas

  1 kl. 2-10 kl.
1. 8:00 - 8:35 8:00 - 8:45
2. 8:55 - 9:30 8:55 - 9:40
3.   9:50 - 10:25   9:50 - 10:35
4. 10:55 - 11:30 10:55 - 11:40
5. 12:00 - 12:35 12:00 - 12:45
6.   12:55 - 13:40
7.   13:50 - 14:35
8.   14:45 - 15:30
9.   15:40 - 16:25

Dabar svetainėje 26 svečiai (-ių) ir narių nėra

Laisvės gynėjų dienos minėjimas

Narių vertinimas:  / 4

sausio13      

     Sausio 13 dieną dalyvavome tradicinėje pilietinėje iniciatyvoje „Atmintis gyva, nes liudija“. Jos metu visų mokomųjų kabinetų languose buvo uždegtos žvakelės, simbolizuojančios Laisvės gynėjų atminimą, teisingumą ir tautos vienybę. Per  pirmąją pamoką prisiminėme, kuo mums svarbi Laisvės gynėjų diena, žiūrėjome istorijos mokytojos paruoštas skaidres. Aktų salėje koncertavo  A. Sodeikos meno mokyklos mokiniai. 

Skaityti daugiau...

Sveikiname

Narių vertinimas:  / 2

  Tau linkiu atv    7c  klasės mokinė Greta Stanaitytė Respublikiniame kūrybinio kalėdinio atviruko konkurse-parodoje „Aš tau linkiu...“ pelnė geriausią parodos lankytojų vertinimą (mokytoja J. Kundrotienė).
    Paroda vyko nuo 2016-12-20d. iki 2017-01-12d. Jurbarko V. Grybo memorialiniame muziejuje. Ją organizavo Jurbarko švietimo centro Jurbarko rajono ugdymo įstaigų technologijų, dailės mokytojų, etninės kultūros ugdytojų metodiniai būreliai. Dalyvavo 289 dalyviai iš įvairių Lietuvos miestų ir rajonų.
   Konkurso-parodos kūrybinių darbų rezultatų paskelbimo  ir darbų apdovanojimo šventės dalyvius, JurbarkoV. Grybo memorialinis muziejuje, muzikiniais kūriniais pasveikino mūsų mokyklos 6a klasės mokinys A. Užemeckas  (mokytoja S. Januškevičienė).

Tegul Kalėdos būna šviesios ir džiaugsmingos

Narių vertinimas:  / 3

     svetx      Jau beveik visiškai užsivėrus 2016 metų durims, norisi stabtelėti ir pažvelgti, kokį pėdsaką paliekame, ir pasidžiaugti viskuo, kas buvo gera: nuveiktais  darbais, gražiais renginiais, mokytojų iniciatyva, svariais mokinių pasiekimais, bendradarbiavimu su  mokinių tėvais, kurie vis aktyviau įsijungia į mokyklos gyvenimą. Tikiu, kad tik kartu mes galime išspręsti  visas problemas. Esame vieni kitiems reikalingi, galime keistis, dalintis tuo, ką turime gero, ir kartu auginti. Dėkoju visai mokyklos bendruomenei, kad esate, kad mokote, kad mokotės, kad kuriate. Sveikinu Šventų Kalėdų proga, linkiu kantrybės ir susitelkimo, tikėjimo. Tegul Kalėdos būna šviesios ir džiaugsmingos. Viliuosi, kad Naujieji, atnešę problemų, duos ir jėgų jas įveikti, atseikėję sunkių darbų, atlygins už tai sėkme. Smagių švenčių, naujų galimybių ir sėkmingo bendradarbiavimo.

Mokyklos direktorius V. Bakšys

svetxx

Kalėdos – tai ne tik papuošta eglutė...

Narių vertinimas:  / 6

Kaleda    Kiekvienas vis kitaip ateiname į šventę: su praėjusių metų įspūdžiais, susikaupimu arba tiesiog džiaugiamės sėkme varžybose, dainuodami, gaudami nominacijas. Štai 3b klasės mokiniai surengė šaunų mini koncertą II aukšto foje. Pagrojo kalėdinių melodijų. Visus vaikus sudomino daugeliui nematytas instrumentas – trombonas.

    Paskutinė diena prieš šventes – nepamokinės veiklos diena. Ji prasidėjo įvairiomis varžybomis. Vieni mokiniai (jų šiemet buvo tikrai gausus būrys) žaidė šachmatais, kiti – šaškėmis, dar kiti savo jėgas bandė dalyvaudami sportinėse rungtyse. Pirmosios varžybų maratoną pradėjo kvadrato komantos. Susitiko penktų ir šeštų klasių rinktinės. Sėkmė lydėjo 5 klasių rinktinės mergaites ir 6 klasių berniukų bendrą komandą. Septintokai ir aštuntokai žaidė futbolą. Nugalėjo septintokai. Azarto netrūko ir kituose kūno kultūros mokytojų organizuotuose konkursuose: komandinių tritaškių metimo (E. Skarbalius ir mokytojas R. Višinskas – I vieta, K. Kavaliauskas ir E. Pavalkis – II vieta, M. Laurinaitis ir D. Jonelis – III vieta), taikliausiai baudas mėtė V. Šuopys (I vieta), S. Rauza (II vieta), K. Kavaliauskas (III vieta).Tolimųjų metimų konkurse buvo renkamas taikliausias metimas (G. Jakštys), gražiausias (E. Skarbalius) ir perspektyviausias metimas (A. Karčiauskas).

Skaityti daugiau...

Pradinukų Kalėdos

Narių vertinimas:  / 3

Kaledos 

   Kasdien žengdamos po mažą žingsnelį, Kalėdos atkeliauja į mūsų mokyklą, mūsų širdis ir mūsų namus. Ketvirtadienį Kalėdų senelis aplankė pradinių klasių mokinius. Vaikai žaidė su juo mokyklos aktų salėje, o klasėse jų laukė dovanėlės ir vaišės. Džiugu, kad vaikų kūrybiškumas reiškėsi išradingais karnavaliniais kostiumais, pačių organizuotais konkursais ir žaidimais. Ačiū tėveliams, nes jie savo rūpestingu žvilgsniu ir pagalba lydėjo pasiruošimą šventei, o kai kurie ir šauniai įsijungė bei prasmingai įsitraukdami į veiklas šventė kartu.

Skaityti daugiau...

Elektroninis paštas

E-paštas:

Slaptažodis: