El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

mokykla2018spalisss

Sporto šventė 2015

Narių vertinimas:  / 3
BlogiausiasGeriausias

Fiksavimas      Gegužės 26 dieną vyko sporto šventė.Nors renginys buvo planuotas stadione, tačiau lietus pakoregavo planus. Kūno kultūros mokytojai puikiai vadovavo šventei sporto salėje. Dalyvavo 5-10 kl. mokiniai. Šventę pradėjo mokytojos  A.Rukšnienės vadovaujamas šokių kolektyvas „Domino“. Kvadrato varžybose dalyvavo 5-6 kl. komandos. Iš 6 komandų III vietą iškovojo 6c klasė: U. Mozūraitytė, T.Jovarauskaitė, V.Klevinskaitė, P.Karpavičius, L.Glinskas, T.Martišius, A.Jurkšas, D.Zambacevičius. II – 5c klasės komanda: M.Osipovaitė, D.Šimkutė, K.Gobytė, M.Kasparaitis, E.Bajorinas, N.Lužaitis, T.Trumpickas, N.Žilaitis. I vietą laimėjo 6a klasė: P.Vilkenytė, M.Urbonavičiūtė, M.Kacinkevičiūtė, M.Antanaitis, D.Urniežius, T.Baltrušaitis, V.Greičiūnas, L.Jonikas. Ir žiūrovų, ir dalyvių dėmesį atkreipė rankų lenkimo ir kamuolio žongliravimo varžybos. Rankų lenkimo varžybose dalyvavo 8 mergaitės ir 8 berniukai. III vietą tarp mergaičių iškovojo Kamilė Galdikaitė, 8b kl., II – Klaudija Juškytė, 8b kl., ir I – Rugilė Mažeikaitė iš 8b kl. Tarp berniukų III – Tautvydas Juškys, II – Tautvydas Visockis ir I – Vakaris Šuopys. Visi iš 8c klasės. Žongliravimo varžybose dalyvavo 14 berniukų ir viena mergaitė. III vietą laimėjo Martynas Balšaitis iš 5a kl., išmušęs kamuolį 50 kartų, II- Rytis Puišys iš 9b klasės – 62 kartus ir I vietą laimėjo Gerardas Gramaila iš 8b kl., išmušęs kamuolį 107 kartus. Džiugu paminėti, kad viena dalyvavusi mergaitė taip pat varžėsi finale.

Pasibaigus kvadrato varžyboms sporto salėje prasidėjo linksmosios estafetės: „Karavanas“, šuolis į tolį iš vietos ir virvės traukimas. „Karavano“ žaidime dalyvavo 10 mergaičių ir 13 vaikinų. III vietą laimėjo Aistė Dirdaitė iš 5b kl., II- Rugilė Mažeikaitė iš 8b kl. ir I – Gabija Januškaitė. Tarp vaikinų III – Dovydas Babilius iš 8b kl.,II – Lukas Blažys, 7b kl. ir I – Vakaris Šuopys iš 8c kl. Šuolio į tolį estafetėje dalyvavo 7 komandos. III  vietą iškovojo „Žaibo“ komanda (5b kl.), II – „Mes“ komanda (6c kl.) ir I vietą – „Kiulkių“ komanda (8b kl). Virvės traukime dalyvavo taip pat 7 komandos. III – „Masofty“ komanda (8b kl.), II –mišri komanda iš 8-9 kl. ir I – „Kiulkių“ komanda iš 8b kl.

Taip pat vyko šaškių ir šachmatų varžybos., kuriose dalyvavo 20 mokinių. Varžyboms teisėjavo V. Jankūnas, jam talkino mokytojos N.Vizbaraitė, J.Kovalenkienė. Šaškių varžybose nepralenkiama buvo Lukrecija Lukauskaitė, 8b, II vietą iškovojo Viltė Petravičiūtė, 6a, III – Matas Barboravičius, 6b. Geriausiai šachmatais sekėsi žaisti Erikui Pranskaičiui (5c) – I vieta, Irmantui Norkūnui (6a) – II vieta ir Kamilei Ambrutaitytei(7b) – III vieta.