Vytauto Didžiojo g. 53a,

Jurbarkas

LT-74135

Tel. (8 447) 71 830

Faks. (8 447) 71 830

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

mokykla viršuje ruduo 

2017 birželio 29, ketvirtadienis 01:50:35

Pamokų laikas

  1 kl. 2-10 kl.
1. 8:00 - 8:35 8:00 - 8:45
2. 8:55 - 9:30 8:55 - 9:40
3.   9:50 - 10:25   9:50 - 10:35
4. 10:55 - 11:30 10:55 - 11:40
5. 12:00 - 12:35 12:00 - 12:45
6.   12:55 - 13:40
7.   13:50 - 14:35
8.   14:45 - 15:30
9.   15:40 - 16:25

Elektroninis paštas

E-paštas:

Slaptažodis:


Dabar svetainėje 63 svečiai (-ių) ir narių nėra

2016-2017 m. m. pasiekimai ir laimėjimai

 
                Renginio pavadinimas                                                       Dalyvavusio mokinio vardas, pavardė, klasė 
Vieta 
Ruošusio mokytojo vardas, pavardė
Rajoninis epistolinio rašinio konkursas

Simona Gotautaitė, 6b klasė

Pask.

V. Greičiūnienė

Rajoninė dailės olimpiada

Dovydas Jonelaitis, 8b klasė
Albertas Stanaitis, 9 klasė

Pask.

N. Kapačinskienė

Rajoninis pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas

Kamilė Greičiūtė, 3b klasė
Saulė Griškutė, 3c klasė
Meda Bagdanskytė, 1b klasė

Pask.

V. Levgardienė
L. Žukauskienė
K.Petkuvienė

Rajoninis pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas

Jonas Mažeika, 2a klasė 

II G. Mencienė
Rajoninė rusų kalbos olimpiada Matas Šimkus, 8a klasė II D. Vaznienė
Rajoninė rusų kalbos olimpiada Enrika Dumčiūtė, 8c klasė Pask. V. Pakinkytė
Rajoninė 7-8 kl. lietuvių gimtosios kalbos olimpiada Samanta Lopetaitytė, 7a klasė I A. Norkaitienė
Rajoninė 7-8 kl. lietuvių gimtosios kalbos olimpiada Miglė Remeikytė, 7b klasė II N. Laurinaitienė
Rajoninė 7-8 kl. lietuvių gimtosios kalbos olimpiada Barbora Jociutė, 8c klasė I N. Laurinaitienė
Rajoninė 7-8 kl. lietuvių gimtosios kalbos olimpiada Paulina Vilkenytė, 8a klasė II L. Songailienė
Rajoninis jaunųjų filologų konkursas Liepa Pažereckaitė, 7b klasė    I N. Laurinaitienė 
Rajoninė Lietuvos mokinių muzikos olimpiada Indrėja Mickutė, 6b klasė I I. Andreikevičienė
Rajoninė technologijų olimpiada Irmantas Norkūnas, 8a klasė
I Ž. Matukaitienė
Rajoninė technologijų olimpiada Gabrielė Grabauskaitė, 8c klasė  II  Ž. Matukaitienė
Respublikinė technologijų olimpiada Irmantas Norkūnas, 8a klasė   Ž. Matukaitienė
Rajoninė matematikos olimpiada Barbora Jociutė, 8c klasė D. Aksamitauskienė 
Rajoninė matematikos olimpiada Pijus Greičius, 5b klasė III  D. Aksamitauskienė
Rajoninė matematikos olimpiada Gabrielė Bartkutė, 6a klasė II L. Knašienė
Rajoninė informacinių technologijų olimpiada

Rūta Bajorinaitė, 8a klasė
Enrika Dumčiūtė, 8c klasė
Augustinas Jurkšas, 8c klasė
Gabija Eicheltaitė, 8a klasė
Milda Žievytė, 8b klasė
Raminta Rakštelytė, 5b klasė

I
I
II
III

IV
II

V. Ambriulaitytė
Matematikos konkursas „Kengūra“ Jorūnė Butikytė, 4c klasė II  J. Unguraitienė
Matematikos konkursas „Kengūra“ Adrijus Adomaitis, 3c klasė 11 respublikoje L. Žukauskienė
Rajoninis piešinių konkursas Otilija Gavėnaitė, 4c klasė I J. Unguraitienė
Mažoji jaunųjų jurbarkiečių olimpiada Liepa Pažereckaitė, 7b klasė
Miglė Remeikytė, 7b klasė
Laurynas Jonikas, 8a klasė
III
pask. 
pask.
A.Jociutė 
Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorijios konkursas Barbora Jociutė, 8c klasė
Andrius Vilkelis, 8c klasė
Gabrielė Grabauskaitė, 8c klasė
III   A.Jociutė
Vytauto Didžiojo vardo istorijos konkursas Barbora Jociutė, 8c klasė  II  A. Jociutė 
Rajoninis piešinių konkursas  Faustas Pališkis, 2b klasė II Z. Ambrakaitienė 
Vokiečių kalbos egzaminas (Goethe-Zertifikat A1: Fit in Deutsch 1).

Vidmantė Bandzaitė, 7a klasė
Salvinija Zabliauskaitė, 7a klasė
Kristupas Klimaitis, 7a klasė
Ugnė Birgiolaitė, 7a klasė
Meda Zaksaitė, 7b klasė
Kamilė Blauzdytė, 7b klasė
Milva Martišiūtė, 7b klasė
Paulina Rutkauskaitė, 7b klasė
Gabija Vasiliauskaitė, 7b klasė
Erikas Jocius, 7c klasė
Ieva Girdžiūtė, 7c klasė

  R. Damušienė
Rajoninis vokiečių kalbos konkursas

Barbora Jociutė, 8c klasė

II R. Damušienė
Rajoninė technologijų olimpiada

Paulina Rutkauskaitė, 7b klasė
Deimantė Šimkutė, 7c klasė

I
II
J. Kundrotienė
Lietuvos mokyklų žaidynių rankinio finalinės varžybos

Ugnė Birgiolaitė, 7a klasė
Toma Jovarauskaitė, 8c klasė
Ugnė Mozūraitytė, 8c klasė
Austėja Knapkytė, 7a klasė
Meda Osipovaitė, 7c klasė
Nerilė Stankutė, 7a klasė
Deimantę Šimkutė, 7c klasė
Gabija Štreimikytė, 7c klasė
Monika Urbonavičiūtė, 8a klasė
Paulina Vilkenytė, 8a klasė
Neringa Voveriūtė, 7a klasė
Radvilė Bandžiūtė, 8c klasė

IV L.Stanienė
Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos trikovės varžybos

Gabrielė Babiliūtė, 4a klasė
Saulė Griškute, 3c klasė
Samanta Eidokaitytė, 3a klasė
Vytautė Kalašinskaitė, 3a klasė
Orijana Noreikaitė, 4b klasė
Gerda Karpiūtė, 3c klasė

X   L. Stanienė 
Lietuvos mokyklų žaidynių BUM lengvosios atletikos keturkovės tarptautinės varžybos  Berniukų komanda:
Tadas Čiauška, 7b klasė
Matas Lukoševičius, 7b klasė
Augustas Šlyteris, 7b klasė
Martynas Balšaitis, 7a klasė
Matas Kasparaitis, 7c klasė
Paulius Kuizaitis, 5b klasė
Karolis Kavaliauskas, 7c klasė
IV 
 
L. Stanienė
Lietuvos mokyklų žaidynių BUM lengvosios atletikos keturkovės tarptautinės varžybos

Mergaičių komanda:
Kamilė Blauzdytė, 7b klasė

Sima Kliorikaitytė, 7b klasė
Milva Martišiūtė, 7b klasė
Aistė Dirdaitė, 7b klasė
Gabija Štreimikytė, 7c klasė
Nerilė Stankutė, 7a klasė

V L. Stanienė
2015-2016 m. m. pasiekimai ir laimėjimai
Renginio pavadinimas Dalyvavusio mokinio vardas, pavardė, klasė 
Vieta 
Ruošusio mokytojo vardas, pavardė
Epistolinio rašinio konkurso rajoninis turas  Liepa Pažereckaitė, 6b klasė    I N. Laurinaitienė  
Rajoninis vaikų, mokinių ir pedagogų konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“ 7b klasės komanda  V. Greičiūnienė
Rajoninis 5 kl. lietuvių kalbos diktanto konkursas  Simona Gotautaitė, 5b klasė  V. Greičiūnienė 
Rajoninis 5 kl. lietuvių kalbos diktanto konkursas Gabrielė Bartkutė, 5a klasė III N. Laurinaitienė
Rajoninis meninio skaitymo konkursas Kamilė Ambrutaitytė, 8b klasė III A. Norkaitienė
Rajoninė technologijų olimpiada

Viktorija Brazhenko, 8c klasė
Irmantas Norkūnas, 7a klasė
Vasarė Pociūtė, 8b klasė
Sandra Zambacevičiūtė, 8b klasė

I
II
III

I

Ž. Matukaitienė
A. Žemaitaitis

J. Kundrotienė

Respublikinė technologijų olimpiada Sandra Zambacevičiūtė, 8b klasė I J. Kundrotienė
Rajoninė dailės olimpiada Gerda Lyneburgerytė, 8c klasė Pask. N. Kapačinskienė
Regioninis konkursas „Sidabro vainikėlis“ Ema Šimkutė, 5c klasė I Gabija Viduolytė
Rajoninė lietuvių kalbos olimpiada Barbora Jociutė, 7c klasė
Gintarė Gabrielė Gabšytė, 8c klasė
Viktorija Brazhenko, 8c klasė
Aušrinė Kovalenkaitė, 8b klasė

I
I
Pask.
Pask.

N. Laurinaitienė
L. Songailienė
L. Songailienė
A. Norkaitienė 
Rajoninė informacinių technologijų olimpiada Matas Kuzminskas, 8a klasė
Viktorija Brazhenko, 8c klasė
Airidas Aliošius, 8b klasė
Samanta Lopetaitytė, 6a klasė
Tajus Jonas Trumpickas, 6c klasė

I

I
II
II
III

V. Ambriulaitytė
Rajoninė matematikos olimpiada Viktorija Brazhenko, 8c klasė
Gabrielė Bartkutė, 5a klasė

II
II

V. Kalinauskienė
L. Knašienė
Aplinkotyrinių darbų konkursas „Žvilgsnis į gamtą“

Kamilė Ambrutaitytė,  8b klasė
Gintarė Gabrielė Gabšytė, 8c klasė
Agnė Lazdauskaitė,  8c klasė

III
III

III

R. Lazdauskienė
Rajoninė dailės olimpiada Greta Lyneburgerytė, 8c klasė

Pask.

N. Kapačinskienė
Rajoninė muzikos olimpiada Gerda Stanaitytė, 6c klasė

Pask.

S. Januškevičienė
Rajoninė 7-8 klasių rusų kalbos olimpiada Aušrinė Kovalenkaitė,  8b klasė

Pask.

V. Pakinkytė
 
2014-2015 m. m. pasiekimai ir laimėjimai
 
Renginio pavadinimas Dalyvavusio mokinio vardas, pavardė, klasė
Vieta
Ruošusio mokytojo vardas, pavardė
Rajoninis 5 kl. lietuvių kalbos diktanto konkursas Gabija Vasiliauskaitė, 5b klasė   I N.Laurinaitienė
Rajoninis 5 kl. lietuvių kalbos diktanto konkursas Samanta Lopetaitytė, 5a klasė  III  A.Norkaitienė
Rajoninis 5 kl. lietuvių kalbos diktanto konkursas  Liepa Pažereckaitė, 5b klasė pask.  N.Laurinaitienė
Rajoninis rašinių „Mes prieš AIDS“ konkursas Ingrida Krištopavičiūtė, 10b klasė  III N.Laurinaitienė
Rajoninis rašinių „Mes prieš AIDS“ konkursas Raminta Alijošiūtė, 10a klasė  I S.Ambrazaitis
Epistolinio rašinio konkurso rajoninis turas  Liepa Pažereckaitė, 5b klasė   I N.Laurinaitienė 
Epistolinio rašinio konkurso rajoninis turas   Kamilė Ambrutaitytė,  7b klasė III A.Norkaitienė 
Epistolinio rašinio konkurso rajoninis turas  Gintarė Gabrielė Gabšytė, 7c klasė pask.   L.Songailienė
Konkursas-paroda "Neša žinią angelai"  Jonė Balšaitytė, 10a klasė
Audrė Lendraitytė, 10a klasė
Agnė Dabulskytė, 10a klasė
III Ž.Matukaitienė 
Konkursas-paroda "Neša žinią angelai"  Evelina Užkuraitytė, 7c klasė
Viktoriya Brazhenko, 7c klasė
Vytautė Jakelaitytė, 7a klasė
Paulina Račytė, 7c klasė
I J.Kundrotienė 
Rajoninis meninio skaitymo konkursas Karolina Mažintaitė, 6b klasė III V.Greičiūnienė 
Rajoninė matematikos 5-8 klasių olimpiada Viktoriya Brazhenko, 7c klasė   III V.Kalinauskienė 
Rajoninė matematikos 5-8 klasių olimpiada Barbora Jociutė, 6c klasė I D.Aksamitauskienė
Rajoninė matematikos 5-8 klasių olimpiada Tomas Martišius, 6c klasė III D.Aksamitauskienė
Tarpzoninės kvadrato varžybos Ugnė Mozūraitytė, 6c klasė
Toma Jovarauskaitė, 6c klasė
Monika Urbonavičiūtė, 6a klasė
Martyna Kacinkevičiūtė,  6a klasė
Nerilė Stankutė, 5 a klasė
Neringa Voveriūtė, 5a klasė
Kamilė Izokaitytė, 5 a klasė
Karolina Mažintaitė, 6b klasė
Paulina Vilkenytė, 6a klasė
Gabija Štreimikytė, 5c klasė
I L.Stanienė 
Rajoninė rusų kalbos olimpiada Nikita Naujokas, 10b klasė III V.Pakinkytė 
Rajoninė rusų kalbos olimpiada  Carolina Aukštkalnis, 8a klasė   pask.  V.Pakinkytė 
Jurbarko Dekanato viktorina "Irkis į gilumą" Ilma Legačinskaitė, 4a klasė
Miglė Micevičiūtė, 4a klasė
Eglė Žabarauskaitė, 4a klasė
Akvilė Andriukaitytė, 4b klasė
Simona Gotautaitė, 4b klasė
II   S.Norkienė
 Rajoninė informacinių technologijų olimpiada Lopetaitytė Samanta, 5a klasė
Zaksaitė meda, 5b klasė 
Dumčiūtė Enrika, 6c klasė
Pileckytė Justė, 8c klasė
II
II
III
I
L.Knašienė
V.Ambriulaitytė
V.Ambriulaitytė
L.Knašienė 
 Lietuvos moksleivių plakato ir atviruko konkursas  Jūratė Logminaitė  Padėka N.Kapačinskienė 
 Rajoninė VII-VIII klasių lietuvių kalbos olimpiada Jonė Adomavičiūtė 
Meda Šventoraitytė
Kamilė Ambrutaitytė
Gintarė Gabrielė Gabšytė
 II
pask.
pask.
I
V.Greičiūnienė 
B.Adomavičienė
A.Norkaitienė
L.Songailienė
 Rajoninis rusiškų dainelių rytmetys 8a ir 8b klasių komanda  II  V.Pakinkytė
D.Vaznienė