Vytauto Didžiojo g. 53a,

Jurbarkas

LT-74135

Tel. (8 447) 71 830

Faks. (8 447) 71 830

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

virsuuss04 30

2019 rugpjūčio 20, antradienis 06:37:08

Pamokų laikas

  1 kl. 2-10 kl.
1. 8:00 - 8:35 8:00 - 8:45
2. 8:55 - 9:30 8:55 - 9:40
3.   9:50 - 10:25   9:50 - 10:35
4. 10:55 - 11:30 10:55 - 11:40
5. 12:00 - 12:35 12:00 - 12:45
6.   12:55 - 13:40
7.   13:50 - 14:35
8.   14:45 - 15:30
9.   15:40 - 16:25

Elektroninis paštas

E-paštas:

Slaptažodis:


Dabar svetainėje 40 svečiai (-ių) ir narių nėra

 Nacionalinis egzaminu centras

2018-2019 m. m. pasiekimai ir laimėjimai

                Renginio pavadinimas                                                       Dalyvavusio mokinio vardas, pavardė, klasė  Vieta  Ruošusio mokytojo vardas, pavardė
Jurbarko rajono V-VIII klasių mokinių biologijos olimpiada

Saulė Griškutė, 5c
Pijus Greičius, 7b
Eva Buitkutė, 8b

I
I
III
R. Lazdauskienė
Jurbarko rajono VIII-IX klasių mokinių užsienio kalbos (anglų) meninio vertimo konkursas

Martynas Pinaitis, 8b

III N. Vizbaraitė
Jurbarko rajono IV klasės mokinių matematikos olimpiada

Matas Keturauskas, 4a

I G. Mencienė
Jurbarko rajono V-VIII klasių mokinių metematikos olimpiada

Adrijus Adomaitis, 5c
Saulė Griškutė, 5c
Laurynas Micevičius, 5b
Gabija Dulaitytė, 7a
Gabrielė Bartkutė, 8a

I
II
III
III
II
V. Dobilienė
V. Dobiliebė
L. Knašienė
V. Dobilienė
L. Knašienė
Tarptautinis matematikos konkursas „Pangea 2019“ Gabrielė Bartkutė, 8a III L. Knašienė

 

Jurbarko rajono IV klasių mokinių lietuvių kalbos diktanto rašymo konkursas Meida Babonaitė, 4a
Emilija Šadbaraitė, 4a

II
II

G. Mencienė

Jurbarko rajono pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas Jonas Mažeika, 4a
Vėja Stanaitytė, 2b
Liutauras Kuklys, 2a
Benas Jonaitis, 3a

II
III
pask.
pask.

G. Mencienė
M. Buitkuvienė
J. Unguraitienė
E. Bakšienė

Jurbarko rajono VII–VIII klasių mokinių lietuvių gimtosios kalbos olimpiada Gabija Dulaitytė, 7a
Vytenis Jonaitis, 7a
Gabrielė Bartkutė, 8a

I
II
II

L. Songailienė
L. Songailienė
A. Norkaitienė

Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių muzikos olimpiada Alanas Užemeckas II S. Januškevičienė

 

Jurbarko rajono mokyklų VII-VIII klasių mokinių rusų kalbos olimpiada Gabija Naujokaitytė, 7a
Ieva Antanaitytė, 8c

I
III

D. Vaznienė

Jurbarko rajono ikimokyklinio amžiaus vaikų ir pradinių klasių mokinių piešinių konkursas „Vabaliukai vabalai“ Greta Bubėnaitė, 1a
Kajus Gresius, 2b
Liutauras Kuklys, 2a
Mykolas Danisevičius, 3b
Leonardas M<alvicas, 4c
Nojus Pažereckas, 4a
Luka Kasulaitytė, 4b
III
I
II
II
II
III
pask.
L. Kriaučiūnienė
M. Buitkuvienė
J. Unguraitienė
K. Petkuvienė
V. Micevičienė
G. Mencienė
Z. Ambrakaitienė
Jurbarko rajono mokyklų VIII klasės mokinių vokiečių kalbos konkursas Alanas Užemeckas, 8a
Augustė Bunikytė, 8a
I
III
R. Damušienė
Jurbarko rajono savivaldybės viešosios bibliotekos ir Kazickų šeimos fondo remiamame konkurse „Laiškas išvykusiam draugui“ Faustas Pališkis, 4b
Luka Kasulaitytė, 4b
Rugilė Trumpickaitė. 4b

I
pask.
pask.

Z. Ambrakaitienė
Jurbarko miesto savivaldybės organizuotas konkursas „Taikūs miestai“ Evita Abokaitytė, 1b
Ieva Smetonytė, 1b
Kornelija Juknevičiūtė, 1b
II
II
III
V. Lavgardienė

Jurbarko rajono BUM mokinių šachmatų finalinės varžybos

Skomantas Juškaitis, 5b
Adrijus Adomaitis, 5c
Ema Pamataitytė, 5c
Pijus Greičius, 7b
II V. Jankūnas

 

Jurbarko rajono BUM pradinių klasių mokinių šachmatų finalinės varžybos Ignas Milius, 4a
Matas Keturauskas, 4a
Augustė Pranskaitytė, 4a
Jonas Mažeika, 4a
I

 

V. Jankūnas

Lietuvos mokyklų žaidynių kvadrato tarpzoninės varžybos Denas Lukauskas, 5c
Vytautas Bankauskas, 5b
Rūtenis Gervylius, 5a
Ignas Šimkūnas, 5a
Karolis Šimkūnas, 5a
Gabrielius Kavaliauskas, 6a
Neilas Narkun, 6a
Titas Januška, 6a
Edvuinas Krankauskas, 6b

II

A. Pileckė

 

Jurbarko rajono mokyklų mokinių technologijų olimpiada Miglė Micevičiūtė, 8a
Eva Buitkutė, 8b
Arnas Sluoksnaitis, 8a

II
II
III

J. Kundrotienė
Ž. Matukaitienė
J. Kundrotienė

Jurbarko rajono mokyklų mokinių meninio skaitymo konkursas Liucija Lukošiūtė, 6b

III

L. Songailienė

 Jurbarko rajono BUM mergaičių kvadrato varžybos

Samanta Brazaitytė, 6b
Samanta Eidokaitytė, 5a
Saulė Griškutė, 5a
Lukrecija Gudleikytė, 5a
Aklvilė Kakšytė, 6b
Aistė Kasparavičiūtė, 5b
Orijana Noreikaitė, 6b
Skaistė Jonikaitė, 5a
Deina Sederavičiūtė, 6b
Jorūnė Želvytė, 5a
Skaiva Jasevičiūtė, 4c

 II

L. Stanienė 

Lietuvos mokyklų žaidynių pradinių klasių mokinių (gimusių 2008 m. ir jaunesnių) tarpzoninės kvadrato varžybos, Šakiai Meida Babonaitė, 4a 
Kotryna Kiudytė, 4a
Deimantė Pavalkytė, 4a
Augustė Pranskaitytė, 4a
Emilija Šadbaraitė, 4a
Augustė Šalvytė, 4a
Skaiva Jasevičiūtė, 4c
Vytautas Bankauskas, 5b
Julius Kornikas, 5a
Arnas Matukaitis, 3b
Kajus Mazur, 4a
Ignas Milius, 4a
Kajus Palaitis, 4a,
Nojus Pažereckas, 4a
Mykolas Danisevičius, 3

III

L. Staninenė

Jurbarko rajono BUM pradinių klasių mokinių (gimusių 2008 m. ir jaunesnių) kvadrato varžybos Meida Babonaitė, 4a 
Kotryna Kiudytė, 4a
Deimantė Pavalkytė, 4a
Augustė Pranskaitytė, 4a
Emilija Šadbaraitė, 4a
Augustė Šalvytė, 4a
Skaiva Jasevičiūtė, 4c
Vytautas Bankauskas, 5b
Julius Kornikas, 5a
Arnas Matukaitis, 3b
Kajus Mazur, 4a
Ignas Milius, 4a
Kajus Palaitis, 4a,
Nojus Pažereckas, 4a
Mykolas Danisevičius, 3b

I

L. Staninenė