Vytauto Didžiojo g. 53a,

Jurbarkas

LT-74135

Tel. (8 447) 71 830

Faks. (8 447) 71 830

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

progimnazijos virselis 2018

2018 rugsėjo 19, trečiadienis 08:46:58

Pamokų laikas

  1 kl. 2-10 kl.
1. 8:00 - 8:35 8:00 - 8:45
2. 8:55 - 9:30 8:55 - 9:40
3.   9:50 - 10:25   9:50 - 10:35
4. 10:55 - 11:30 10:55 - 11:40
5. 12:00 - 12:35 12:00 - 12:45
6.   12:55 - 13:40
7.   13:50 - 14:35
8.   14:45 - 15:30
9.   15:40 - 16:25

Elektroninis paštas

E-paštas:

Slaptažodis:


Dabar svetainėje 12 svečiai (-ių) ir narių nėra

 Nacionalinis egzaminu centras

Mes jais didžiuojamės

2017-2018 mokslo metai
Mokiniai, baigę aukštesniuoju pasiekimų lygiu

  1. Smiltė Butkutė (1a klasė)
  2. Benas Griškus (1a klasė)
  3. Martynas Jokimaitis (1a klasė)
  4. Liutauras Kuklys (1a klasė)
  5. Matas Milius (1a klasė)
  6. Danielė Misevičiūtė (1a klasė)
  7. Žemyna Valaitytė (1a klasė)
  8. Aurėja Aleksandra Beržinskaitė (1b klasė)
  9. Eimantas Dikšaitis (1b klasė)
  10. Aidas Jakštys (1b klasė)
  11. Kostas Kornikas (1b klasė)
  12. Ela Lukauskaitė (1b klasė)
  13. Lėja Malvicaitė (1b klasė)
  14. Raigardas Rakštelis (1b klasė)
  15. Vėja Stanaitytė (1b klasė)
  16. Ajus Žemaitis (1b klasė)
  17. Benas Jonaitis (2a klasė)
  18. Timotiejus Vainauskas (2a klasė)
  19. Meda Bagdanskytė (2b klasė)
  20. Urtė Bilevičiūtė (2b klasė)
  21. Kajus Butkus (2b klasė)
  22. Rimgailė Pečkaitytė (2b klasė)
  23. Gabija Rukšnytė (2b klasė)
  24. Miglė Šleževičiūtė (2b klasė)
  25. Justė Šlyterytė (2b klasė)
  26. Jonė Štreimikytė (2b klasė)
  27. Meida Babonaitė 3a klasė)
  28. Matas Keturauskas (3a klasė)
  29. Jonas Mažeika (3a klasė)
  30. Ignas Milius (3a klasė)
  31. Emilija Šadbaraitė (3a klasė)
  32. Rugilė Trumpickaitė (3b klasė)
  33. Matas Burmonas (4a klasė)
  34. Julius Kornikas (4a klasė)
  35. Vytė Liaudenskaitė (4a klasė)
  36. Simonas Kaminskas (4b klasė)
  37. Kamilė Kazinevičiūtė (4b klasė)
  38. Adrijus Adomaitis (4c klasė)
  39. Saulė Griškutė (4c klasė)
  40. Domas Morlencas (4c klasė)
  41. Vitalija Židžiūnaitė (4c klasė)

5-10 klasių mokiniai, besimokantys puikiai

  1. Lukošiūtė Liucija (5b);
  2. Dulaitytė Gabija (6a);
  3. Lopetaitytė Samanta (8a);
  4. Sadauskaitė Armanda (8a);
  5. Remeikytė Miglė (8b).

5-10 klasių mokiniai, besimokantys labai gerai

  1. Kavaliauskas Gabrielius (5a);
  2. Lopetaitis Mantas (5a);
  3. Noreikaitė Orijana (5b);
  4. Butikytė Jorūnė (5c);
  5. Pinaitytė Vakarė (5c);
  6. Šleževičiūtė Greta (5c);
  7. Martišauskaitė Mija (5c);
  8. Gudžiūnaitė Ugnė (6a);
  9. Martišiūtė Vakarė (6a);
  10. Grygelaitytė Erika (6a);
  11. Čiauškaitė Ugnė (6b);
  12. Greičius Pijus (6b);
  13. Sinkutė Meda (6b);
  14. Matukaitytė Kamilė (6b);
  15. Paulaitis Sidas (6b);
  16. Rakštelytė Raminta (6b);
  17. Bartkutė Gabrielė (7a);
  18. Užemeckas Alanas (7a);
  19. Bataitytė Eva (7b);
  20. Gotautaitė Simona (7b);
  21. Jokimaitis Matas (7b);
  22. Sakalauskaitė Tėja (7b);
  23. Martišiūtė Milva (8b);
  24. Pažereckaitė Liepa (8b);
  25. Vasiliauskaitė Gabija (8b);
  26. Girdžiūtė Ieva (8c);
  27. Štreimikytė Gabija (8c),
  28. Šimkutė Deimantė (8c).

Direktoriaus padėka mokiniams, nepraleidusiems per II pusmetį nė vienos pamokos

  1. Urtė Bajorinaitė (1a klasė)
  2. Gabrielė Ruzina (2a klasė)
  3. Urtė Bilevičiūtė (2b klasė)
  4. Fausta Steponaitytė (2b klasė)
  5. Urtė Ginietytė (2b klasė)
  6. Justė Šlyterytė (2b klasė)
  7. Ignas Milius (3a klasė)
  8. Dinas Dudėnas (3b klasė)
  9. Deividas Abokaitis (3a klasė)
  10. Meida Babonaitė (3a klasė)
  11. Deimantė Pavalkytė (3a klasė)
  12. Augustė Pranskaitytė (3a klasė)
  13. Petras Lukas Baravykas (3b klasė)
  14. Faustas Pališkis (3b klasė)
  15. Rasa Baravykaitė (4a klasė)
  16. Karolis Šimkūnas (4a klasė)
  17. Noreikaitė Orijana (5b);
  18. Gervylius Nedas (6a);
  19. Gudžiūnaitė Ugnė (6a);
  20. Kasparavičius Valentinas (6a);
  21. Šiaulys Arnas (6a);
  22. Buitkutė Eva (7b);
  23. Mickutė Indrėją (7b);
  24. Simanavičiūtė Gabija (8c)

2016-2017 mokslo metai

Mokiniai, II pusmetį baigę aukštesniuoju pasiekimų lygiu

5-10 klasių mokiniai, besimokantys labai gerai

  1. Dulaitytė Gabija, (5a)
  2. Martišiūtė Vakarė, (5a)
  3. Bakaitytė Kamilė, (5b)
  4. Čeberka Lukas, (5b)
  5. Čiauškaitė Ugnė, (5b)
  6. Greičius Pijus, (5b)
  7. Matukaitytė Kamilė, (5b)
  8. Patašiūtė Paulina, (5b)
  9. Paulaitis Sidas, (5b)
  10. Purlys Artūras Juozapas, (5b)
  11. Rakštelytė Raminta, (5b)
  12. Sinkutė Meda, (5b)
  13. Bartkutė Gabrielė  (6a)
  14. Žabarauskaitė Eglė (6a)
  15. Andriukaitytė Akvilė (6b)
  16. Bataitytė Eva (6b)
  17. Gotautaitė Simona (6b)
  18. Jokimaitis Matas (6b)
  19. Globys Augustas (6c)
  20. Povilaitytė Daina (6c)
  21. Vetrovas Kristupas (6c)
  22. Žibutis Šarūnas (6c)
  23. Lopetaitytė Samanta (7a)
  24. Martišiūtė Milva (7b)
  25. Pažereckaitė Liepa (7b)
  26. Remeikytė Miglė (7b)
  27. Vasiliauskaitė Gabija (7b)
  28. Zaksaitė Meda (7b)
  29. Girdžiūtė Ieva (7c)
  30. Šimkutė Deimantė (7c)
  31. Bajorinaitė Rūta (8a)
  32. Eicheltaitė Gabija (8a)
  33. Spaustynaitytė Sandra (8a)
  34. Urniežiūtė Viktorija (8a)
  35. Vilkenytė Paulina (8a)
  36. Dumčiūtė Enrika (8c)
  37. Grabauskaitė Gabrielė (8c)
  38. Jociutė Barbora (8c)
  39. Klevinskaitė Viktorija (8c)
  40. Mozūraitytė Ugnė (8c)

Direktoriaus padėka mokiniams, nepraleidusiems per II pusmetį nė vienos pamokos 

1.  Bessarabas Aronas 1a kl.
2. Buitkus Enrikas 1b kl.
3. Babonaitė Meida 2a kl.
4. Mazur Kajus 2a kl.
5. Medelytė Miglė 2a kl.
6. Pavalkytė Deimantė 2a kl.
7. Pranskaitytė Augustė 2a kl.
8. Baravykas Petras Lukas 2b kl.
9. Pališkis Faustas 2b kl.
10.  Totilas Tomas 2b kl.
11.  Jonikaitė Skaistė 3a kl.
12.  Šimkūnas Ignas 3a kl.
13.  Šimkūnas Karolis 3a kl.
14.  Baravykaitė Rasa 3a kl.
15.  Bosaitė Emilija Sofija 3a kl.
16.  Jakštys Dalius 3b kl.
17.  Kovalenkaitė Rimantė 3b kl.
18.  Vasiliauskas Titas 3b kl.
19.  Adomaitis Adrijus 3c kl.
20.  Bendžius Titas 3c kl.
21.  Klijūnas Evanas 3c kl.
22.  Lukoševičius Arnas 3c kl.
23.  Maskolaitis Mantas 3c kl.
24.  Knašys Domas 4a kl.
25.  Pažereckas Titas 4a kl.
26.  Krankauskas Edvinas 4b kl.
27.  Noreikaitė Orijana 4b kl.
28.  Bauža Ignas 4c kl.
29.  Martišauskaitė Mija 4c kl.
30.  Steponaitis Heidas (6b)
31.  Jokimaitis Matas (6b)
32.  Žilaitis Naglis (7c)
33.  Kavaliauskas Matas (8b)
34.  Valavičius Valdas (8c)
35.  Simanavičiūtė Gabija (7c)