Vytauto Didžiojo g. 53a,

Jurbarkas

LT-74135

Tel. (8 447) 71 830

Faks. (8 447) 71 830

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

mokykla viršuje ruduo 

2017 birželio 29, ketvirtadienis 01:52:13

Pamokų laikas

  1 kl. 2-10 kl.
1. 8:00 - 8:35 8:00 - 8:45
2. 8:55 - 9:30 8:55 - 9:40
3.   9:50 - 10:25   9:50 - 10:35
4. 10:55 - 11:30 10:55 - 11:40
5. 12:00 - 12:35 12:00 - 12:45
6.   12:55 - 13:40
7.   13:50 - 14:35
8.   14:45 - 15:30
9.   15:40 - 16:25

Elektroninis paštas

E-paštas:

Slaptažodis:


Dabar svetainėje 65 svečiai (-ių) ir narių nėra

Mes jais didžiuojamės

2016-2017 mokslo metai

Pradinių klasių mokiniai, II pusmetį baigę aukštesniuoju pasiekimų lygiu

  1. Jonaitis Benas, 1a kl.
  2. Vainauskas Timotiejus, 1a kl.
  3. Bagdanskytė Meda, 1b kl.
  4. Butkus Kajus, 1b kl.
  5. Stanevičius Matas ,1b kl.
  6. Štreimikytė Jonė, 1b kl.
  7. Tėvainis  Arminas, 1b kl.
  8. Babonaitė Meida, 2a kl.
  9. Bataitytė Ieva 2a kl.
  10. Keturauskas Matas 2a kl.
  11. LaurinaitytėMileta 2a kl.
  12. Milius Ignas 2a kl.
  13. Šadbaraitė Emilija, 2a kl.
  14. KasulaitytėLuka, 2b kl.
  15. Bosaitė Emilija Sofija, 3a kl.
  16. Burmonas Matas, 3a kl.
  17. Kornikas Julius, 3a kl.
  18. Liaudenskaitė Vytė, 3a kl.
  19. Purkutė Kamilė, 3b kl.
  20. Kaminskas Simonas, 3b kl.
  21. Mikelaitis Matas 3b kl.
  22. Adomaitis Adrijus, 3c kl.
  23. Griškutė Saulė, 3c kl.
  24. Lukauskas Denas, 3c kl.
  25. Morlencas Domas, 3c kl.
  26. Židžiūnaitė Vitalija, 3c kl.
  27. Kavaliauskas Gabrielius, 4a kl.
  28. Lopetaitis Mantas, 4a kl.
  29. Noreikaitė Orijana, 4b kl.
  30. Butikytė Jorūnė, 4c kl.
  31. Martišauskaitė Mija, 4c kl.
  32. Šleževičiūtė Greta, 4c kl.

Pradinių klasių mokiniai, I pusmetį baigę aukštesniuoju pasiekimų lygiu
 

5-10 klasių mokiniai, besimokantys labai gerai

  1. Dulaitytė Gabija, (5a)
  2. Martišiūtė Vakarė, (5a)
  3. Bakaitytė Kamilė, (5b)
  4. Čeberka Lukas, (5b)
  5. Čiauškaitė Ugnė, (5b)
  6. Greičius Pijus, (5b)
  7. Matukaitytė Kamilė, (5b)
  8. Patašiūtė Paulina, (5b)
  9. Paulaitis Sidas, (5b)
  10. Purlys Artūras Juozapas, (5b)
  11. Rakštelytė Raminta, (5b)
  12. Sinkutė Meda, (5b)
  13. Bartkutė Gabrielė  (6a)
  14. Žabarauskaitė Eglė (6a)
  15. Andriukaitytė Akvilė (6b)
  16. Bataitytė Eva (6b)
  17. Gotautaitė Simona (6b)
  18. Jokimaitis Matas (6b)
  19. Globys Augustas (6c)
  20. Povilaitytė Daina (6c)
  21. Vetrovas Kristupas (6c)
  22. Žibutis Šarūnas (6c)
  23. Lopetaitytė Samanta (7a)
  24. Martišiūtė Milva (7b)
  25. Pažereckaitė Liepa (7b)
  26. Remeikytė Miglė (7b)
  27. Vasiliauskaitė Gabija (7b)
  28. Zaksaitė Meda (7b)
  29. Girdžiūtė Ieva (7c)
  30. Šimkutė Deimantė (7c)
  31. Bajorinaitė Rūta (8a)
  32. Eicheltaitė Gabija (8a)
  33. Spaustynaitytė Sandra (8a)
  34. Urniežiūtė Viktorija (8a)
  35. Vilkenytė Paulina (8a)
  36. Dumčiūtė Enrika (8c)
  37. Grabauskaitė Gabrielė (8c)
  38. Jociutė Barbora (8c)
  39. Klevinskaitė Viktorija (8c)
  40. Mozūraitytė Ugnė (8c)

Direktoriaus padėka mokiniams, nepraleidusiems per II pusmetį nė vienos pamokos 

1.  Bessarabas Aronas 1a kl.
2. Buitkus Enrikas 1b kl.
3. Babonaitė Meida 2a kl.
4. Mazur Kajus 2a kl.
5. Medelytė Miglė 2a kl.
6. Pavalkytė Deimantė 2a kl.
7. Pranskaitytė Augustė 2a kl.
8. Baravykas Petras Lukas 2b kl.
9. Pališkis Faustas 2b kl.
10.  Totilas Tomas 2b kl.
11.  Jonikaitė Skaistė 3a kl.
12.  Šimkūnas Ignas 3a kl.
13.  Šimkūnas Karolis 3a kl.
14.  Baravykaitė Rasa 3a kl.
15.  Bosaitė Emilija Sofija 3a kl.
16.  Jakštys Dalius 3b kl.
17.  Kovalenkaitė Rimantė 3b kl.
18.  Vasiliauskas Titas 3b kl.
19.  Adomaitis Adrijus 3c kl.
20.  Bendžius Titas 3c kl.
21.  Klijūnas Evanas 3c kl.
22.  Lukoševičius Arnas 3c kl.
23.  Maskolaitis Mantas 3c kl.
24.  Knašys Domas 4a kl.
25.  Pažereckas Titas 4a kl.
26.  Krankauskas Edvinas 4b kl.
27.  Noreikaitė Orijana 4b kl.
28.  Bauža Ignas 4c kl.
29.  Martišauskaitė Mija 4c kl.
30.  Steponaitis Heidas (6b)
31.  Jokimaitis Matas (6b)
32.  Žilaitis Naglis (7c)
33.  Kavaliauskas Matas (8b)
34.  Valavičius Valdas (8c)
35.  Simanavičiūtė Gabija (7c)

2016 metai

Mokiniai, besimokantys labai gerai

  

1.      Bessarabas Aronas 1a kl.

2.      Buitkus Enrikas 1b kl.

3.      Babonaitė Meida 2a kl.

4.      Mazur Kajus 2a kl.

5.      Medelytė Miglė 2a kl.

6.      Pavalkytė Deimantė 2a kl.

7.      Pranskaitytė Augustė 2a kl.

8.      Baravykas Petras Lukas 2b kl.

9.      Pališkis Faustas 2b kl.

10.  Totilas Tomas 2b kl.

11.  Jonikaitė Skaistė 3a kl.

12.  Šimkūnas Ignas 3a kl.

13.  Šimkūnas Karolis 3a kl.

14.  Baravykaitė Rasa 3a kl.

15.  Bosaitė Emilija Sofija 3a kl.

16.  Jakštys Dalius 3b kl.

17.  Kovalenkaitė Rimantė 3b kl.

18.  Vasiliauskas Titas 3b kl.

19.  Adomaitis Adrijus 3c kl.

20.  Bendžius Titas 3c kl.

21.  Klijūnas Evanas 3c kl.

22.  Lukoševičius Arnas 3c kl.

23.  Maskolaitis Mantas 3c kl.

24.  Knašys Domas 4a kl.

25.  Pažereckas Titas 4a kl.

26.  Krankauskas Edvinas 4b kl.

27.  Noreikaitė Orijana 4b kl.

28.  Bauža Ignas 4c kl.

29.  Martišauskaitė Mija 4c kl.

30.  Steponaitis Heidas (6b)

31.  Jokimaitis Matas (6b)

32.  Žilaitis Naglis (7c)

33.  Kavaliauskas Matas (8b)

34.  Valavičius Valdas (8c)

35.  Simanavičiūtė Gabija (7c)