Vytauto Didžiojo g. 53a,

Jurbarkas

LT-74135

Tel. (8 447) 71 830

Faks. (8 447) 71 830

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

mokykla2018spalisss

*** *** ***
2019 spalio 20, sekmadienis 02:03:15

Pamokų laikas

  1 kl. 2–10 kl.
1. 8:00–8:35 8:00–8:45
2. 8:55–9:30 8:55–9:40
3.   9:50–10:25   9:50–10:35
4. 10:55–11:30 10:55–11:40
5. 12:00–12:35 12:00–12:45
6. 12:55–13:40
7. 13:50–14:35
8. 14:45–15:30
9. 15:40–16:25

Elektroninis paštas

E-paštas:

Slaptažodis:


Dabar svetainėje 30 svečiai (-ių) ir narių nėra

 Nacionalinis egzaminu centras

Mokytojai

Narių vertinimas:  / 0
BlogiausiasGeriausias 

MOKYTOJŲ METODINĖS GRUPĖS:

  • Pradinių klasių mokytojų metodinė grupė
  • Kalbų mokytojų metodinė grupė
  • Socialinių mokslų ir dorinio ugdymo mokytojų metodinė grupė
  • Tiksliųjų ir gamtos mokslų mokytojų metodinė grupė
  • Menų, kūno kultūros ir technologijų mokytojų metodinė grupė

 Duomenys apie mokytojų įgytas kvalifikacines kategorijas

Mokytojo pavardė, vardas

Įgyta Kvalifikacinė kategorija/dalykas

Dėstomas dalykas

M

VM

MM

 

Aksamitauskienė Diana

   

Mat.

Matematika

Ambrakaitienė Zita

 

Prad.u.

 

Pradinis ugdymas

Ambriulaitytė Virginija

Mat.

 

Inform.

Informacinės technologijos

Bakšienė Elena

 

Prad.u.

 

Pradinis ugdymas

Bakšys Viljamas

 

Fizika     

Beinerienė Ramutė

 

Mat.

   

Buitkuvienė Monika

Muz.

Prad.u.

 

Pradinis ugdymas

Damušienė Raminta

   

Vok.k.

Vokiečių kalba

Dobilienė Vida

   

Mat.

Matematika

Galbuogienė Marija

Muz.    

Muzika

Greičius Vaidas

 Fiz. u.    

Fizinis ugdymas

Jancevičienė Laimutė

 Fizika

Prad. u.

 

Fizika

Januškevičienė Stanislava

   

Muz.

Muzika

Jociutė Akvilė

   

Istorija

Istorija

Jurevičius Audrius

 

Geogr.

 

Žmogaus sauga

Kalinauskienė Valerija

 

Mat.

 

 

Kapačinskienė Nijolė

   

Dailė

Dailė

Knašienė Loreta

 

Inform., mat.

 

Matematika

Kriaučiūnienė Lijana

Prad.u.     

Pradinis ugdymas

Kundrotienė Jolanta

 

Dailė, techn.

 

Technologijos

Labinskienė Nadežda

 

Anglų k.

 

Anglų kalba

Laurinaitienė Nijolė

    Liet.k. 

Lietuvių kalba

Lazdauskienė Rita

   

Biolog.

Biologija, gamta ir žmogus

Levgardienė Vilija

 

Prad.u.

 

Pradinis ugdymas

Matukaitienė Žydrūnė

Tech.

   

Technologijos

Mencienė Gailutė

 

Prad.u.

 

Pradinis ugdymas

Micevičienė Vaida

Prad. u. 

 

 

 

Muleikienė Asta

   

Chemija, techn. 

Technologijos, chemija

Norkaitienė Algimanta

   

Liet.k.

Lietuvių kalba

Norkienė Sigita

 

Tikyba

 

Tikyba

Petkuvienė Kristina

 

Prad.u.

 

Pradinis ugdymas

Sinkienė Kristina

 

Angl.k

 

Anglų kalba

Songailienė Loreta

   

Liet.k.

Lietuvių kalba

Stanienė Laimutė

 

Angl.k

Kūno k.

Fizinis ugdymas

Sungailienė Rosita

 

Geogr.

 

Geografija, gamta ir žmogus

Unguraitienė Janina

 

Prad.u

 

Pradinis ugdymas

Vaznienė Daiva

 

Rusų k

 

Rusų kalba

Vizbaraitė Nomeda

 

Angl.k

 

Anglų kalba