Vytauto Didžiojo g. 53a,

Jurbarkas

LT-74135

Tel. (8 447) 71 830

Faks. (8 447) 71 830

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

mokykla2018spalisss

2019 gruodžio 15, sekmadienis 17:48:06

Pamokų laikas

  1 kl. 2–10 kl.
1. 8.00–8.35 8.00–8.45
2. 8.55–9.30 8.55–9.40
3.   9.50–10.25   9.50–10.35
4. 10.55–11.30 10.55–11.40
5. 12.00–12.35 12.00–12.45
6. 12.55–13.40
7. 13.50–14.35
8. 14.45–15.30
9. 15.40–16.25

Elektroninis paštas

E-paštas:

Slaptažodis:


Dabar svetainėje 35 svečiai (-ių) ir narių nėra

 Nacionalinis egzaminu centras

Mokytojai

MOKYTOJŲ METODINĖS GRUPĖS:

  • Pradinių klasių mokytojų metodinė grupė
  • Kalbų mokytojų metodinė grupė
  • Socialinių mokslų ir dorinio ugdymo mokytojų metodinė grupė
  • Tiksliųjų ir gamtos mokslų mokytojų metodinė grupė
  • Menų, kūno kultūros ir technologijų mokytojų metodinė grupė

 Duomenys apie mokytojų įgytas kvalifikacines kategorijas

Mokytojo pavardė, vardas

Įgyta Kvalifikacinė kategorija/dalykas

Dėstomas dalykas

M

VM

MM

 

Aksamitauskienė Diana

   

Mat.

Matematika

Ambrakaitienė Zita

 

Pradinis ugdymas

 

Pradinis ugdymas

Ambriulaitytė Virginija

Matematika

 

Informacinės technologijos

Informacinės technologijos

Bakšienė Elena

  Pradinis ugdymas  

Pradinis ugdymas

Bakšys Viljamas

 

Fizika     

Beinerienė Ramutė

 

Matematika

   

Buitkuvienė Monika

Muzika

Pradinis ugdymas  

Pradinis ugdymas

Damušienė Raminta

   

Vokiečių kalba

Vokiečių kalba

Dobilienė Vida

   

Matematika

Matematika

Galbuogienė Marija

Muzika    

Muzika

Greičius Vaidas

 Fizinis ugdymas    

Fizinis ugdymas

Jancevičienė Laimutė

 Fizika Pradinis ugdymas  

Fizika

Januškevičienė Stanislava

   

Muzika

Muzika

Jociutė Akvilė

   

Istorija

Istorija

Jurevičius Audrius

 

Geografija

 

Žmogaus sauga

Kalinauskienė Valerija

 

Matematika

 

 

Kapačinskienė Nijolė

   

Dailė

Dailė

Knašienė Loreta

 

Informacinės technologijos, matematika

 

Matematika

Kriaučiūnienė Lijana

Pradinis ugdymas    

Pradinis ugdymas

Kundrotienė Jolanta

 

Dailė, technologijos

 

Technologijos

Labinskienė Nadežda

 

Anglų kalba

 

Anglų kalba

Laurinaitienė Nijolė

    Lietuvių kalba 

Lietuvių kalba

Lazdauskienė Rita

   

Biologija

Biologija, gamta ir žmogus

Levgardienė Vilija

  Pradinis ugdymas  

Pradinis ugdymas

Matukaitienė Žydrūnė

Technologijos

   

Technologijos

Mencienė Gailutė

  Pradinis ugdymas  

Pradinis ugdymas

Micevičienė Vaida

Pradinis ugdymas

 

 

 

Muleikienė Asta

   

Chemija, technologijos 

Technologijos, chemija

Norkaitienė Algimanta

   

Lietuvių kalba

Lietuvių kalba

Norkienė Sigita

 

Tikyba

 

Tikyba

Petkuvienė Kristina

  Pradinis ugdymas  

Pradinis ugdymas

Sinkienė Kristina

 

Anglų kalba

 

Anglų kalba

Songailienė Loreta

   

Lietuvių kalba

Lietuvių kalba

Stanienė Laimutė

 

Anglų kalba

Fizinis ugdymas

Fizinis ugdymas

Sungailienė Rosita

 

Geogr.

 

Geografija, gamta ir žmogus

Unguraitienė Janina

  Pradinis ugdymas  

Pradinis ugdymas

Vaznienė Daiva

 

Rusų kalba

 

Rusų kalba

Vizbaraitė Nomeda

 

Anglų kalba

 

Anglų kalba