Vytauto Didžiojo g. 53a,

Jurbarkas

LT-74135

Tel. (8 447) 71 830

Faks. (8 447) 71 830

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

mokykla2018spalisss

2019 spalio 23, trečiadienis 19:11:31

Pamokų laikas

  1 kl. 2–10 kl.
1. 8:00–8:35 8:00–8:45
2. 8:55–9:30 8:55–9:40
3.   9:50–10:25   9:50–10:35
4. 10:55–11:30 10:55–11:40
5. 12:00–12:35 12:00–12:45
6. 12:55–13:40
7. 13:50–14:35
8. 14:45–15:30
9. 15:40–16:25

Elektroninis paštas

E-paštas:

Slaptažodis:


Dabar svetainėje 23 svečiai (-ių) ir narių nėra

 Nacionalinis egzaminu centras

Tvarkaraščiai

Klasės
1a klasė 1b klasė 2a klasė
2b klasė 3a klasė 3b klasė
4a klasė 4b klasė 5a klasė
5b klasė 5c klasė 6a klasė
6b klasė 6c klasė 7a klasė
7b klasė 7c klasė 8a klasė
8b klasė
Mokytojai
Aksamitauskienė Diana Ambrakaitienė Zita Ambriulaitytė Virginija
Bakšienė Elena Buitkuvienė Monika Damušienė Raminta
Dobilienė Vida Galbuogienė Marija Greičius Vaidas
Jancevičienė Laimutė Januškevičienė Stanislava Jociutė Akvilė
Jurevičius Audrius Kapačinskienė Nijolė Knašienė Loreta
Kriaučiūnienė Lijana Kundrotienė Jolanta Labinskienė Nadežda
Laurinaitienė Nijolė Lazdauskienė Rita Levgardienė Vilija
 Matukaitienė Žydrūnė Mencienė Gailutė Muleikienė Asta
Norkaitienė Algimanta Norkienė Sigita Petkuvienė Kristina
Sinkienė Kristina Songailienė Loreta Stanienė Laima
Sungailienė Rosita Unguraitienė Janina Vaznienė Daiva
Vizbaraitė Nomeda  
Kabinetai
101 kabinetas 104 kabinetas 106 kabinetas
114 kabinetas 115 kabinetas 117 kabinetas
118 kabinetas 124 kabinetas 201 kabinetas
202 kabinetas 203 kabinetas 204 kabinetas
206 kabinetas 207 kabinetas 208 kabinetas
209 kabinetas 214 kabinetas 219 kabinetas
220 kabinetas 221 kabinetas 222 kabinetas
301 kabinetas 302 kabinetas 303 kabinetas
305 kabinetas 307 kabinetas 308 kabinetas
310 kabinetas  311 kabinetas 314 kabinetas
316 kabinetas 318 kabinetas 319 kabinetas
320 kabinetas Aktų salė (pradinukų) Aktų salė (5-10)
Sporto salė Sporto salė  

 

2019–2020 m. m. I pusmečio neformaliojo vaikų švietimo užsiėmimų tvarkaraštis

Tvarkaraščiai (2)

Klasės
1a klasė 1b klasė 2a klasė
2b klasė 2c klasė 3a klasė
3b klasė 3c klasė 4a klasė
4b klasė 5a klasė 5b klasė
5c klasė 6a klasė 6b klasė
6c klasė 7a klasė 7b klasė
7c klasė 8a klasė 8b klasė
8c klasė 9 klasė 10a klasė
10b klasė    
Mokytojai
Aksamitauskienė Diana Ambrakaitienė Zita Ambrazaitis Saulius
Ambriulaitytė Virginija Andreikevičienė Inga Bakšienė Elena
Balčiūtė Vita Buitkuvienė Monika Damušienė Raminta
Dobilienė Vida Unguraitienė Janina Galvelė Artūras
Greičiūnienė Violeta Jancevičienė Laimutė Januškevičienė Stanislava
Jociutė Akvilė Jurevičius Audrius Kalinauskienė Valerija
Kapačinskienė Nijolė Knašienė Loreta Kovalenkienė Janina
Kriaučiūnienė Lijana Kulikauskienė Vitalija Kundrotienė Jolanta
Labinskienė Nadežda Laurinaitienė Nijolė Lazdauskienė Rita
Levgardienė Vilija Lopetaitienė Edita Matukaitienė Žydrūnė
Mencienė Gailutė Micevičienė Vaida Muleikienė Asta
Norkaitienė Algimanta Norkienė Sigita Pakinkytė Vita
Petkuvienė Kristina Rukšnienė Aušra Sinkienė Kristina
Songailienė Loreta Stanienė Laima Sungailienė Rosita
Vaznienė Daiva Vizbaraitė Nomeda Višinskas Rimas
Višinskienė Silva Žemaitaitis Augustinas Žukauskienė Lolita 
Kabinetai
101 kabinetas 104 kabinetas 105 kabinetas
106 kabinetas 114 kabinetas 115 kabinetas
117 kabinetas 118 kabinetas 123 kabinetas
125 kabinetas 201 kabinetas 202 kabinetas
203 kabinetas 204 kabinetas 205 kabinetas
206 kabinetas 207 kabinetas 208 kabinetas
209 kabinetas 212 kabinetas 214 kabinetas
219 kabinetas 220 kabinetas 221 kabinetas
222 kabinetas 301 kabinetas 302 kabinetas
303 kabinetas 305 kabinetas 306 kabinetas
307 kabinetas 308 kabinetas 310 kabinetas
311 kabinetas 314 kabinetas 315 kabinetas
316 kabinetas 318 kabinetas 319 kabinetas
320 kabinetas 321 kabinetas 322 kabinetas
323 kabinetas Aktų salė Metalo dirbtuvės
Sporto salė Sporto salė