Vytauto Didžiojo g. 53a,

Jurbarkas

LT-74135

Tel. (8 447) 71 830

Faks. (8 447) 71 830

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

mokykla2018spalisss

*** *** ***
2021 lapkričio 29, pirmadienis 23:59:44

Pamokų laikas

  1 kl. 2–8 kl.
1. 8.00–8.35 8.00–8.45
2. 8.55–9.30 8.55–9.40
3.  9.50–10.25  9.50–10.35
4. 10.55–11.30 10.55–11.40
5. 12.00–12.35 12.00–12.45
6. 12.55–13.40
7. 13.50–14.35
8. 14.45–15.30

Elektroninis paštas

El. paštas:

Slaptažodis:


Dabar svetainėje 31 svečiai (-ių) ir narių nėra

 

 Jurbarko švietimo centras

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija 

Edukacija „Rištinė lėlė (nenaudojant adatos)“

Narių vertinimas:  / 2

   5 klasių mokiniai dalyvavo edukacijoje „Rištinė lėlė (nenaudojant adatos)“.Mokiniai trumpai susipažino su lėlių istorija, pamatė keletą skirtingais būdais pagamintų minkštų lėlių pavyzdžių. Vėliau vaikai patys gamino lėlę seniausiu ir lengviausiu – rišimo būdu.  Lėlės kūną ir drabužius rišo iš audinio skiaučių, rengė labiausiai lietuvišką tautinį kostiumą atspindinčiais drabužiais: marškiniais, languotais ar dryžuotais sijonais, liemenėmis, galvos apdangalais. Pynė kasas. Labai svarbus kostiumo akcentas - prijuostė. Mokiniai ją paruošė ir išsiuvinėjo, technologijų pamokose vykdydami projektą ,,Siuvinėjimo dygsniai“.
   Kūrybinis procesas pažadino dalyvių fantaziją, įtraukė į žaidimą ir dialogą su gaminama lėle, buvo prisiminta vaikystė. Edukacija siekiama suteikti moksleiviams žinių ir įgūdžių patiems išmokti pasigaminti žaislą, pažadinti domėjimąsi senaisiais amatais ir taip turiningai bei prasmingai išnaudoti savo laisvalaikį, ugdytis saviraišką ir kūrybiškumą bei didžiuotis Lietuvos etnine kultūra. Edukaciją vedė Gelgaudiškio kultūros centro darbuotoja Audronė Adomaitienė ir Jurbarko Vytauto Didžiojo technologijų mokytoja metodininkė Jolanta Kundrotienė.

Skaityti daugiau...

Prevencinis renginys „Nepilnamečių teisinė atsakomybė“

Narių vertinimas:  / 1

  
   Lapkričio 25 dieną progimnazijoje svečiavosi Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jurbarko rajono policijos komisariato veiklos skyriaus vyresnysis tyrėjas Ramūnas Budrius. Jis bendravo su 6a ir 6b klasės mokiniais. Renginio tema - „Nepilnamečių teisinė atsakomybė“. Pareigūnas mokinius supažindino su netinkamo elgesio apraiškomis ir jų pasekmėmis, priminė kokia atsakomybė tenka patiems nepilnamečiams, o kokia – jų tėvams, pristatė pagrindinius teisės aktus, kuriais remiantis palaikoma tvarka.
   Susitikimo metu kalbėta apie elektronines patyčias, draudžiamų daiktų turėjimo baudas, psichoaktyviųjų medžiagų vartojimą bei apie jų turėjimą, kokios pasekmės bei kokio dydžio baudos gresia pagal administracinių nusižengimų kodeksą. Svečias pateikė daug pavyzdžių – kaip žmogus, kuris negalvoja apie daromos veiklos pasekmes ir atsakomybę, gali įklimpti į didelę bėdą.

Kas yra archeologija?

Narių vertinimas:  / 2

  

   2a klasės mokiniai per pasaulio pažinimo pamoką, mokydamiesi apie istorinius šaltinius, į svečius pasikvietė archeologą Vytautą Juškaitį. Svečias papasakojo, kaip dirba archeologai, kas vadovavo Bišpilio pilies gynybai ir kaip baigėsi mūšis, koks lietuviškas Jurbarko miesto pavadinimas. Mokiniai ne tik išgirdo įdomų pasakojimą, bet ir susipažino, su kokiais įrankiais dirba archeologai, išbandė metalo ieškiklį, prisilietė prie iškastų radinių, nuotraukose pamatė užfiksuotas archeologinių kasinėjimų akimirkas. Pamokoje netrūko ir prizų, kuriuos mokiniai gavo už teisingus atsakymus į klausimus.
   Kitą dieną antrokai patys išbandė archeologo darbą. Ieškodami paslėptų daiktų, pajuto nusivylimą nieko neradę ir atradimo džiaugsmą -  radę daiktą ir bandydami nustatyti jo senumą.

Skaityti daugiau...

Tarptautinė tolerancijos diena

Narių vertinimas:  / 1

  

 

   Lapkričio 16 d. linksmai ir kūrybingai progimnazijos mokiniai pažymėjo Tarptautinę tolerancijos dieną. Tolerancija moko mus būti pakančius ir gebančius suprasti kitą ir kitokį, išmokti žvelgti į pasaulį smalsiai, be išankstinio nusistatymo ir ribotumo. Šiais metais Tarptautinės tolerancijos dienos simbolis – Tolerancijos miestas.

Skaityti daugiau...

Projektas "Olimpinis mėnuo"

Narių vertinimas:  / 1

   „Olimpinis mėnuo“ – Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, Sveikatos apsaugos ministerijos ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto inicijuotas projektas pradinių klasių moksleiviams. Šios iniciatyvos tikslas – bendradarbiaujant su pedagogais skatinti fizinio raštingumo ugdymą, padėti moksleiviams atrasti sveiką gyvenseną ir fizinį aktyvumą kaip linksmą ir naudingą veiklą, supažindinti su olimpinėmis vertybėmis bei principais – pagarba, draugyste, tobulėjimu.
   Visą spalio mėnesį 2b klasės mokiniai (mokytoja Vaida Micevičienė) dalyvavo projekto "Olimpinis mėnuo" veiklose: sportavo, kalbėjo apie emocinę sveikatą, sveiką mitybą. Visos veiklos suteikė vaikams ne tik žinių, bet ir daug gerų emocijų. Mokiniai, lyg maži superherojai, buvo apdovanoti diplomais.

Skaityti daugiau...