Vytauto Didžiojo g. 53a,

Jurbarkas

LT-74135

Tel. +370 447 71 830

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

mokykla2018spalisss

Progimnazijos reorganizavimas

   Vadovaudamasi Jurbarko savivaldybės tarybos 2024 m. balandžio 25 d. sprendimais Nr. T2-92 „Dėl sutikimo reorganizuoti Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinę mokyklą, prijungiant prie Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijos, ir pritarimo reorganizavimo sąlygų aprašui“ ir Nr. T2-93 „Dėl sutikimo reorganizuoti Jurbarko r. Viešvilės pagrindinę mokyklą, prijungiant prie Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijos, ir pritarimo reorganizavimo sąlygų aprašui“, Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija dalyvauja reorganizavime. Po reorganizavimo Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinė mokykla vykdys ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ir pagrindinio ugdymo programas, kitas švietimo programas, o jos Viešvilės ir Smalininkų Lidijos Meškauskaitės skyriai – ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ir pagrindinio ugdymo programas, kitas švietimo programas. Reorganizavimo pabaiga – 2024 m. rugpjūčio 30 d. Pridedama Jurbarko savivaldybės tarybos sprendimai T2-92 ir T2-93. Mokyklos nuostatai.

Edukacinis renginys „Knygnešių keliais – misija įmanoma!“

Narių vertinimas:  / 0
BlogiausiasGeriausias 

  

 

   Gegužės 5 dieną 6a ir 7b klasių jungtinė komanda kartu su mokytojomis Aušra Smirnoviene ir Loreta Songailiene dalyvavo Pagėgių savivaldybės Martyno Jankaus muziejaus organizuotame Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai paminėti skirtame teatralizuotame edukaciniame renginyje „Knygnešių keliais – misija įmanoma!“.
   Progimnazijos komanda bei kitos 11 komandų iš Jurbarko ir Šilutės rajonų turėjo nueiti savo kelią – orientuotis nežinomoje vietovėje pagal nuorodas, pereiti „žandarų“ patikrą bei patirti kitus išbandymus ir saugiai parnešti gautą spaudą į Martyno Jankaus muziejaus kiemą.
   Misija „Knygnešių keliais“ įvykdyta sėkmingai. Renginio pabaigoje įteiktos padėkos, komandos turėjo galimybę stebėti Pagėgių pasienio rinktinės  Bardinų pasienio užkardos kinologų pasirodymą su šunimis.