Vytauto Didžiojo g. 53a,

Jurbarkas

LT-74135

Tel. +370 447 71 830

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

mokykla2018spalisss

Progimnazijos reorganizavimas

   Vadovaudamasi Jurbarko savivaldybės tarybos 2024 m. balandžio 25 d. sprendimais Nr. T2-92 „Dėl sutikimo reorganizuoti Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinę mokyklą, prijungiant prie Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijos, ir pritarimo reorganizavimo sąlygų aprašui“ ir Nr. T2-93 „Dėl sutikimo reorganizuoti Jurbarko r. Viešvilės pagrindinę mokyklą, prijungiant prie Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijos, ir pritarimo reorganizavimo sąlygų aprašui“, Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija dalyvauja reorganizavime. Po reorganizavimo Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinė mokykla vykdys ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ir pagrindinio ugdymo programas, kitas švietimo programas, o jos Viešvilės ir Smalininkų Lidijos Meškauskaitės skyriai – ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ir pagrindinio ugdymo programas, kitas švietimo programas. Reorganizavimo pabaiga – 2024 m. rugpjūčio 30 d. Pridedama Jurbarko savivaldybės tarybos sprendimai T2-92 ir T2-93. Mokyklos nuostatai.

Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“

Narių vertinimas:  / 1
BlogiausiasGeriausias 

  

   Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra“ aktyviai dalyvavo ir mūsų progimnazijos mokiniai. Net 40 1-8 klasių mokinių sprendė įdomias ir kūrybiškumo reikalaujančias užduotis. Džiugu, kad paskelbus konkurso rezultatus, į geriausiųjų rajono dešimtuką pateko net 22 mokiniai:

  • Gelmis Siniauskas (1a), Smiltė Auksalevičiūtė (1a), Laurynas Maumevičius (1a), Gustė Liaudenskaitė (1a), Mėja Jacikevičiūtė (1b), Herkus Valavičius (1b),
  • Surminas Juškaitis (3a), Alicia Milana Plehan (3a), Rokas Šlickis (3a), Meda Vanglikaitė (3a),
  • Aistė Miliūtė (4a), Agota Vainauskaitė (4a),
  • Ugnė Samoškaitė (5b), Aistis Kasparaitis (5b), Ieva Smetonytė (5b),
  • Matas Milius (6a), Smiltė Butkutė (6a),
  • Ignas Milius (8a), Meida Babonaitė (8a), Matas Keturauskas (8a), Yevhen Klimov (8a), Eimantas Račas (8c).