Vytauto Didžiojo g. 53a,

Jurbarkas

LT-74135

Tel. (8 447) 71 830

Faks. (8 447) 71 830

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

mokykla2018spalisss

„Statistinių duomenų rinkimas ir vaizdavimas diagramomis“

Narių vertinimas:  / 1

  

 

   Birželio 13 d. 8b klasės mokiniams vyko informacinių technologijų „pamoka kitaip“, tema „Statistinių duomenų rinkimas ir vaizdavimas diagramomis“. Pamokos uždavinys – surinkti duomenis ir juos pavaizduoti diagramomis. Mokiniai mokyklos kieme skaičiavo medžius ir krūmus, tada sugrįžę į klasę sudarė lentelę ir duomenis pavaizdavo keturių skirtingų tipų diagramomis. Braižė stulpelinę, juostinę, skritulinę ir linijinę diagramas.

Skaityti daugiau...

„Angliškai kalbančių šalių vėliavų gamyba“

Narių vertinimas:  / 2

  

   2022 rugsėjo 23 d. 4a ir 4b klasėse (mokytojos N. Labinskienė, K. Sinkienė) anglų kalbos pamoka „Angliškai kalbančių šalių vėliavų gamyba“ vyko „kitaip“.
   Mokiniai susipažino su Didžiosios Britanijos vėliavos kilmės istorija, žiūrėdami video sužinojo, kokios dalys sudaro Didžiąją Britaniją, kas yra Anglijos, Velso, Škotijos bei Šiaurės Airijos sostinės. Vaikai piešė, karpė ir klijavo į girliandą Didžiosios Britanijos vėliavėles.
   Pamokos pabaigoje mokiniai aptarė ką matė ir sužinojo apie Didžiosios Britanijos vėliavą.

Skaityti daugiau...

Įdomu, smalsu...

Narių vertinimas:  / 2

 

 

   Rugsėjo 15 d. 4b klasės mokiniams vyko integruotos pasaulio pažinimo ,,Kokie iškiliausi pasaulio žmonės?“ ir dailės-technologijų ,,Vaizduok įvairiai“ pamokos kitaip Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centre Smalininkuose.
   Mokiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime ,,Akvarelės taškely – visas pasaulis“. Susipažino su dailininkės Lidijos Meškaitytės gyvenimu ir kūryba bei patys bandė iš mažų taškelių sudėlioti mažą miniatiūrą. Per šias pamokas ketvirtokai tobulino mokėjimo mokytis, pažinimo, kūrybingumo, bendravimo ir bendradarbiavimo kompetencijas.

Skaityti daugiau...

„Vaisiai ir daržovės iš viso pasaulio”

Narių vertinimas:  / 2

  

 

 

   Birželio 15-17d. šeštų klasių mokiniai geografijos pamokose „matavosi” mokytojo profesiją. Tema – „Vaisiai ir daržovės iš viso pasaulio”. Vaikai pristatė mėnesi laiko brandintą projektą apie pasirinktą vaisių ar daržovę. Pabaigoje vyko pamokos refleksija naudojant „akvariumo metodą”.

Skaityti daugiau...

„Kūnų plūduriavimo sąlygų tyrimas“

Narių vertinimas:  / 2

  

 

 

   Birželio 14 d. aštuntų klasių mokiniams fizikos laboratorinis darbas „Kūnų plūduriavimo sąlygų tyrimas“ vyko „kitaip“ – prie Imsrės upelio.