Atvira gamtos mokslų ir informacinių technologijų pamoka

Gegužės 14 d. 5a klasėje vyko atvira gamtos mokslų ir informacinių technologijų pamoka „Mano augintinis“. Mokiniai kūrybiškai pristatė parengtas skaidres apie mylimus augintinius, dalijosi įdomiais faktais, pasakojo linksmiausias istorijas bei demonstravo informacinių technologijų gebėjimus. Apie savo augintinius kalbėjo ir mokytojos, kurios mokiniams parodė įdomius bei spalvingus pristatymus. Jauki ir įtraukianti pamokos atmosfera skatino mokinius drąsiai reikšti mintis, bendrauti ir klausytis vieniems kitų. Ši pamoka ne tik gilino mokinių žinias apie gyvūnus, bet ir suteikė galimybę atsiskleisti jų kūrybiškumui, saviraiškai bei stiprinti pasitikėjimą savimi, ugdė viešojo kalbėjimo įgūdžius.  

Prenumeruokite naujienlaiškius