Birželio 3 d. į mokyklą atvyko būsimi pirmokai ir jų tėveliai. Mokyklos direktorė J. Volbikienė pristatė mokytojas bei pagalbos mokiniui specialistes. Apžiūrėję mokyklos erdves, būsimi mokinukai sugužėjo į klasę, atliko užduotėles ir gerai nusiteikę išskubėjo atostogauti. Linkime visiems gražios vasaros. Iki pasimatymo rugsėjį!










