Gegužės 13 d. organizuota 4a ir 4b klasių edukacinė išvyka į Klaipėdą „Atrask, tyrinėk, pažink jūrų pasaulį“ buvo kupina įspūdžių ir naujų atradimų. Mokiniai apsilankė muziejuje, delfinariume, grožėjosi Baltijos jūra, rinko akmenėlius ir kriaukles. Kai kam pavyko surasti ir Jūratės ašarą… Jūra visada žavi savo galybe bei grožiu ir kviečia sugrįžti.








