Edukacinė išvyka į Klaipėdą

Gegužės 7 d. 3a ir 3b klasių mokiniai vyko į pažintinę – edukacinę išvyką į Klaipėdą. Trečiokai aplankė Lietuvos jūrų muziejų ir delfinariumą, ten pamatė daugybę jūros gyventojų: ruonių, pingvinų, jūrų liūtų, o akvariumuose – dešimtis rūšių žuvų. Taip pat apžiūrėjo laivybos ekspoziciją, o delfinariume nuotaikingais pasirodymais džiugino delfinai ir Kalifornijos jūrų liūtai. Prieš išvykdami į namus jūrai pažadėjo: ,,Iki greito!”

Prenumeruokite naujienlaiškius