Gegužės 11 d. mūsų mokykloje vyko edukacinė koncertinė programa „Moksleivių dainų šventės link“, kurią pristatė Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos mokiniai.
Renginio metu skambėjo įvairūs muzikiniai kūriniai, mokiniai demonstravo savo muzikinius gebėjimus bei kvietė pajusti artėjančios Moksleivių dainų šventės nuotaiką. Koncertas dovanojo daug gerų emocijų, šiltų aplodismentų ir džiugių akimirkų visai mokyklos bendruomenei.
Programos pabaigoje mokytoja R. Antanaitienė pakvietė mokinius nuo rugsėjo mėnesio prisijungti prie Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos veiklų, mokytis muzikos, lavinti kūrybiškumą bei atrasti savo meninius gebėjimus.
Dėkojame jauniesiems atlikėjams ir jų mokytojams už prasmingą, nuotaikingą ir įkvepiantį muzikinį susitikimą.








