Festivalis „Laiminga vaikystė“ pirmokams dovanojo nepamirštamų įspūdžių

Gegužės 15 d. pirmų klasių mokinukai pražydo pavasario žiedais! Galvytes papuošė gėlių vainikai, atlapuose pražydo bijūnų žiedai, nutūpė boružėlės. Taip pasipuošę išsiruošė į Sebastiano Kneipo festivalį „Laiminga vaikystė“. Mituvos slėnyje juos pasitiko Jurbarko milžinai Juras ir Barkus – pasveikino atvykusius, net savo kirvį leido pakilnoti! Festivalis prasidėjo komandos prisistatymu ir bendra mankšta. O tada kelionė po stoteles! Jų net penkios – mityba, augalai, judėjimas, vanduo, harmonija. Pirmokai išbandė daugybę veiklų: ragavo žolelių arbatų, patikrino vandens šaltumą, atliko fizines užduotis, skyrė sveiką ir nesveiką maistą. Grįžo pavargę, bet daug sužinoję ne iš vadovėlių, bet per patyrimą, judesį ir džiaugsmą būti kartu.

Prenumeruokite naujienlaiškius