Gegužės 15 d. pirmų klasių mokinukai pražydo pavasario žiedais! Galvytes papuošė gėlių vainikai, atlapuose pražydo bijūnų žiedai, nutūpė boružėlės. Taip pasipuošę išsiruošė į Sebastiano Kneipo festivalį „Laiminga vaikystė“. Mituvos slėnyje juos pasitiko Jurbarko milžinai Juras ir Barkus – pasveikino atvykusius, net savo kirvį leido pakilnoti! Festivalis prasidėjo komandos prisistatymu ir bendra mankšta. O tada kelionė po stoteles! Jų net penkios – mityba, augalai, judėjimas, vanduo, harmonija. Pirmokai išbandė daugybę veiklų: ragavo žolelių arbatų, patikrino vandens šaltumą, atliko fizines užduotis, skyrė sveiką ir nesveiką maistą. Grįžo pavargę, bet daug sužinoję ne iš vadovėlių, bet per patyrimą, judesį ir džiaugsmą būti kartu.








