Gegužės 27 d. 1a, 1b ir 5a klasių mokiniai lankėsi Jurbarko krašto muziejuje. Ši išvyka buvo skirta paminėti Tarptautinę muziejų dieną bei skatinti mokinius labiau domėtis savo krašto istorija ir kultūra. Vaikai susipažino su įvairiomis ekspozicijomis, pasakojančiomis apie Jurbarko krašto praeitį, žmonių gyvenimą, tradicijas ir istorinius įvykius. Apžiūrėjo senovinius daiktus, nuotraukas, buities reikmenis bei kitus eksponatus, kurie padėjo geriau suprasti, kaip žmonės gyveno anksčiau. Klausėsi įdomių muziejaus darbuotojų pasakojimų, dalyvavo edukacinėje veikloje, dalinosi savo mintimis bei įspūdžiais. Mokiniai į mokyklą grįžo praturtėję naujomis žiniomis, geromis emocijomis, smagiais prisiminimais.












