Išvyka į Vilnių

Birželio 2 dieną 6a ir 6b klasių mokiniai leidosi į pažintinę išvyką, kupiną įspūdžių ir naujų patirčių. Vilniuje pirmiausia buvo aplankyti Valdovų rūmai, kur šeštokai, keliaudami per visas ekspozicijas, susipažino su Lietuvos didikų ir valdovų gyvenimu, grožėjosi atkurtu istoriniu interjeru ir tiesiog galėjo pajusti istoriją.

Vėliau visi aktyviai ir smagiai leido laiką „360° arenoje“, kur išbandė įvairias pramogas. Diena buvo kupina gerų emocijų ir juoko – tai puiki įžanga į artėjančias vasaros atostogas.

Prenumeruokite naujienlaiškius