Gegužės 19 d. 9 ir 10 klasių mokiniai vyko į UAB „Jurbarko vandenys“, kur dalyvavo karjeros ugdymo veikloje, kurios metu susipažino su inžinieriaus, laboranto profesijomis.
Susitikimo metu įmonės technikos direktorius Jonas Tamulis papasakojo, kaip vyksta miesto nuotekų tvarkymo procesai, kokie įrengimai naudojami vandens valymo sistemoje bei kokią svarbią reikšmę aplinkosaugai turi atsakingas nuotekų tvarkymas. Taip pat buvo pristatyta laboratorijos veikla – mokiniai sužinojo, kaip tiriami vandens mėginiai, kokiais metodais nustatoma vandens kokybė ir kokių žinių bei įgūdžių reikia dirbant šioje srityje.












