Mokinių dalyvaujamojo biudžeto iniciatyva –  projektas „Vandens stotelė“

Mokykloje vyko mokinių dalyvaujamojo biudžeto iniciatyva, kurios metu 5–10 klasių mokiniai galėjo siūlyti idėjas, skirtas mokyklos aplinkos gerinimui ir bendruomenės poreikiams. Aktyviai įsitraukta į projektų kūrimą, pristatyti sumanymai ir dalyvauta balsavime.

Daugiausia palaikymo sulaukė projektas „Vandens stotelė“. Šios idėjos autoriai – O. Nyderis, S. Juškaitis, M. Karčiauskaitė, A. Praščevičiūtė ir N. Bilevičius. Projektu siekiama skatinti sveiką gyvenseną, užtikrinti švaraus geriamojo vandens prieinamumą mokykloje bei mažinti aplinkos taršą. Įrengus vandens stotelę, mokiniai ir mokytojai galės patogiai pasipildyti savo gertuves geriamuoju vandeniu ir mažinti vienkartinių plastikinių butelių naudojimą.

Dėkojame visiems mokiniams, kurie aktyviai dalyvavo iniciatyvoje, siūlė idėjas bei balsavo. Kartu kuriame jaukesnę, sveikesnę ir draugiškesnę mokyklos aplinką!

Prenumeruokite naujienlaiškius