Informuojame, kad 2026 m. gegužės 22 d. Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinėje mokykloje ir jos skyriuose bus vykdomos civilinės saugos evakuacijos pratybos „Oro pavojus“. Atkreipiame dėmesį, kad tai yra mokomosios pratybos, todėl nerimauti nėra pagrindo. Dėkojame už supratingumą ir bendradarbiavimą. Prašome su vaikais aptarti atsakingo elgesio ir mokyklos darbuotojų nurodymų laikymosi svarbą pratybų metu.





