Nors apniukęs dangus nieko gero nežadėjo, tačiau mokyklos kieme buvo daug džiaugsmo ir šypsenų – čia vyko ilgai laukta pradinukų mokslo metų pabaigos šventė. Pievelėje susmeigti popieriniai vėjo malūnėliai tarsi linkėjo ketvirtokams „palankaus vėjo“ penktojoje klasėje. Skamba muzika, dainos, spalvingi balionai – metas užversti vadovėlius ir pasitikti vasarą. Mokyklos direktorė pasveikino visus su švente, padėkojo mokytojoms už atsakingą darbą, įteikė padėkos raštus, pasidžiaugė pradinukų pasiekimais ir puikiu lankomumu. Patiems šauniausiems buvo įteikti padėkos raštai, tėveliams padėkos už rūpestį. Visų akys nukrypo į mūsų didžiausiuosius – ketvirtokus. Šventės metu jiems buvo įteikti Pradinio ugdymo programos baigimo pažymėjimai, mokiniai susitiko su savo būsimomis auklėtojomis. Šventę vainikavo vaisiais ir uogomis nukrauti stalai, pasakų veikėjo paršiuko atvežti ledai ir burbulų fiesta. Mokslo metai baigėsi – prasidėjo didžiųjų nuotykių metas!















